Autotest: ALFA ROMEO B-TECH

Evoluce modelů, které jsou ztělesněním skutečné podstaty italské značky a symbolizují dokonalost italské výroby, pokračuje.

aldo_ferrero_516

Modely Giulia a Stelvio se představují v nových verzích B-Tech, jež vynikají technologicky vyspělou výbavou a atraktivním balením s tmavými lesklými detaily. Speciální edice B-Tech zavádí řadu nových prvků, které činí vozy Alfa Romeo ještě dokonalejšími a osobitějšími. Současně však zůstávají věrné všemu, co z nich učinilo úspěšné modely.

Giulia a Stelvio vynikají novými stylistickými prvky, například lesklým černým provedením masky chladiče ve tvaru V, krytů zrcátek a koncovek výfuku a také leštěnými logy na zádi. Nový vzhled doplňují specifická kola s monochromatickými kryty nábojů. Kola jsou standardně 18palcová v případě Giulie a 19palcová u modelu Stelvio, na přání však mohou být 19 a 20palcová.

Tmavě lesklé doplňky se objevují také na zadním nárazníku a podélných střešních ližinách prvního SUV v historii značky Alfa Romeo.

Pokud jde o technologie, oba modely jsou vybavené adaptivním tempomatem, infotelematickým systémem AlfaTMConnect s 8,8palcovou dotykovou obrazovkou, funkcemi zrcadlení chytrého telefonu Apple CarPlayTM a Android AutoTM a digitálním rádiem DAB, dále bi-xenonovými světlomety s ostřikovači a službami připojení Alfa Romeo, jež zahrnují funkce e-call a b-call, sledování stavu vozidla a GPS funkce, to vše s ovládáním prostřednictvím aplikace Alfa Connect v chytrém telefonu.

www.alfaromeo.cz

Stelvio-B-Tech

www.alfaromeo.cz/giulia/b-tech

 

Mohlo by Vás zajímat

Sdílet:
###message