FORD TOURNEO CUSTOM

Otestovali jsme za vás! První třída v cestování, to je nový velkoprostorový Ford Tourneo Custom.

ford

 Ideální společník na skupinové cesty, za golfem či jinými aktivitami - to je Ford Tourneo Custom. Vůz s velkým zavazadlovým prostorem, který se dá ještě zvětšit, znamená trefu.

Ford Tourneo Custom nabízí standardně místo pro osm cestujících, může však nabídnout velkorysý prostor i v devítimístné konfiguraci. Je dostupný ve dvou různých délkách karoserie, přičemž v případě delší varianty se za třetí řadou sedadel skýtá snadno přístupný prostor o objemu 1,9 metrů krychlových.

Snadné nastupování všech cestujících zajistí boční posuvné dveře na obou stranách a nástupní schůdek. Zatímco o pohodlí v první řadě se stará pokročilý multimediální systém SYNC 3, mimořádnou úroveň cestování v druhé a třetí řadě zajistí pohodlné sedačky, umožňující též konferenční uspořádání.

Unikátní řešení ocení nejen děti, ale také obchodní partneři, kteří mohou čas jízdy strávit přípravou na jednání. Pokud byste potřebovali ještě víc místa, lze sedadla ve druhé a třetí řadě po jednom odstranit.

Dynamickou a zároveň hospodárnou jízdu zajistí úsporné motory Ford 2.0 EcoBlue s neobvykle vysokými hodnotami točivého momentu. Motor pohání přední nápravu prostřednictvím šestistupňové převodovky, manuální či automatické. Díky systému Stop-Start spotřebujete méně paliva.

Vůz byl navržen pro zajištění maximálního bezpečí pro všechny cestující, proto byl také ohodnocen pěti hvězdičkami Euro NCAP (2012).

Systém SYNC 3 s hlasovým ovládáním a dotykovou obrazovkou představuje novou úroveň komunikačních a zábavních systémů. Na přání je k dispozici s barevnou dotykovou 8“ obrazovkou s vysokým rozlišením. Umožňuje intuitivní hlasové nebo dotykové ovládání telefonu, audia nebo navigace.

Díky nastavitelným sedadlům, hands-free technologii, oddělené klimatizaci vpředu a vzadu či promyšleným odkládacím prostorům jde skutečně o zážitek na cestách. Za dva dny jsme s Fordem Tourneo Custom najeli téměř pět set komfortních kilometrů a můžeme jen ukázat palec směrem vzhůru.

Testovaný vůz zapůjčila společnost AMB Praha

 

Nový Ford Tourneo Custom disponuje řadou nových technických řešení a technologií:

  • asistent rozjezdu ve svahu
  • systém příčného rozdělování točivého momentu
  • kompenzace bočního větru
  • předkolizní asistent
  • inteligentní omezovač rychlosti
  • adaptivní tempomat s detektorem bezpečné vzdálenosti
  • zadní parkovací kamera
  • systém detekce poklesu tlaku v pneumatikách

 

 

AMB Praha

auto MOTOL BENI a. s.
Severní 321
252 25 Ořech – Praha západ

T: +420 234 234 111
E: info@fordamb.cz

 

Přečtěte si dále

Sdílet:
###message