Autobond Group na Loretě

Téměř padesátka hráčů vystartovala o druhém červnovém úterý na turnaj AUTOBOND GROUP Invitational, který se konal na Loretě Pyšely

3789D9EA-BAD4-491A-B1DD-7352A1AC0EB7

Téměř padesátka hráčů vystartovala o druhém červnovém úterý na turnaj AUTOBOND GROUP Invitational, který se konal na Loretě Pyšely. Předpověď počasí vyšla ideálně napůl: bylo sice vedro, ale ohlášené bouřky nedorazily. Navíc golfisty přivítalo hřiště připravené ve výborném stavu.

AUTOBOND GROUP právě letos v červnu slaví 13. narozeniny. Z dealera značky Kia se společnost postupně rozvinula v multiznačkového specialistu, obchodujícího 6 značek v 7 městech napříč celou Českou republikou (Praha: KIA, NISSAN, MITSUBISHI, Plzeň: KIA, FORD, Karlovy Vary: KIA, NISSAN, MITSUBISHI, Ostrava: KIA, TOYOTA, SUZUKI, NISSAN, Opava: TOYOTA, Třinec: TOYOTA). Hráče na úvod uvítal marketingový ředitel Petr Tomšů a ceny na závěr předával výkonný ředitel společnosti Milan Štědra.

U registrace byla k dispozici svačina do bagu, energetické tyčinky, vody a také energetické nápoje ISODRINX od společnosti Nutrend. Účastníky čekala před postupným startem snídaně v klubovně a hned na první jamce další občerstvení od společnosti TitBit. O hráče se staral občerstvovací vozík a na čtrnácté jamce prosecco coby posílení před Longest drive. Po hře čekal oběd s výběrem menu.

AUTOBOND GROUP věnoval také společnou cenu za Nearest to Pin na jamce č. 11, a sice pronájem vozu na víkend. Longest drive byl oceněn zvlášť pro muže a ženy vouchery od WELLNESS STUDIA Simony Klufové.

Výsledky společných kategorií, stableford 0–24: 1. Pavel Kříž 40, 2. Milan Holeček 38, 3. Lubomír Harazim 37. 24,1–54: 1. Michal Loos 44, 2. Josef Fritsch 40, 3. Václav Komrska 35.

Poděkování patří partnerům turnaje, jimiž byli AUTOBOND GROUP, GOLF VACATIONS, WELLNESS STUDIO SIMONY KLUFOVÉ, IM GOLF (NIKE) a NUTREND.

Sdílet:
###message