O magazínu

 

 

Arnold Palmer, jedna z největších legend, říkal: „Golf je klamavě jednoduchý i nekonečně komplikovaný, uspokojuje duši a frustruje rozum, umí být zároveň odměňující i šílený – a to budí pochybnosti o největší hře, jakou člověk kdy vynalezl.”

O čem je?

Hriste3_Eppan
Hriste3_Eppan

A právě o životě s golfem a cestování s ním nebo, chcete-li o „golfových prázdninách na Zemi” si přečtete v české edici prestižního magazínu GOLF VACATIONS, jehož zahraniční edice načínají již třetí desetiletí svého „golfového života”. Zatímco golf se potichu dostal z vyšších vrstev do dalších sfér společnosti, začíná být stále více populární také mezi mladší generací, ať už obchodně nebo jen tak pro potěšení.

Golf tříbí prvky lidského charakteru a vždy odhalí ducha pro fair play.

Čtvrtletník přináší rozhovory, profily a reportáže z obdivuhodných míst a provází vás po těch nejlepších světových resortech. Přináší také množství pravidelných rubrik, plných poutavých a zajímavých informací pro milovníky golfu. Nedílnou součástí magazínu jsou soutěže o ceny.


Co přináší?

CGL 2017 Kacov-252
CGL 2017 Kacov-252

Golf Vacations přináší vše o hře i ze zákulisí, provádí čtenáře po zeměkouli a ukazuje golfová hřiště nová i známá, každé s jeho jedinečným charakterem, záludnostmi a esencí. Ale víc než to, my věříme v potěšení ze způsobu života, který obohatí hráče golfu - cestovatele.

V tomto duchu přinášíme vše pro ty, jejichž životním stylem je „lehký swing”, to nejlepší z motorismu, luxusního zboží nebo pochoutek pro labužníky.

Golf Vacations je důležitým zdrojem informací o golfu a cestování a věříme, že naši čtenáři nás shledají užitečnými ještě dlouho po vydání.

Jak ho získat?

CGL 2017 Karlstejn - GV 10 let-380
CGL 2017 Karlstejn - GV 10 let-380

Nejvýhodnější formou, jak dostávat magazín do svých rukou, je vyplnit formulář na těchto webových stránkách. Právě teď máte možnost dostávat ho zcela zdarma a to až přímo na požadovanou adresu. 

 
Kontaktovat naši redakci můžete na:

redakce - office@resortmedia.cz
šéfredaktor - Čeněk Lorenc, lorenc@resortmedia.cz
podklady inzerce - Tereza Venhodová, venhodova@resortmedia.cz
jednatel - Bohumil Kabeláč, kabelac@resortmedia.cz

 

Mediakit magazínu Golf Vacations

Mediakit Golf Vacations pro rok 2024 ke stažení

golfista
golfista

Zde si můžete stáhnout mediakit magazínu Golf Vacations pro rok 2024

v ČJ verzi 

Mediakit_GV-2024_CZ-E-mail

v AJ verzi

Mediakit_GV-2024_EN-EUR_E-mail

###message