BMW: JEDINEČNOST V KAŽDÉM DETAILU

Orientace nejvyššího segmentu vozů BMW je jasně daná: vysoké ambice a vysoký výkon. Tyto atributy vozů jsou pevně integrované v DNA jednotlivých modelů; jsou nezávislé, provokující, inspirující a zároveň svému majiteli zajistí maximální radost z jízdy.

BMW X7

 

V nejvyšší modelové řadě BMW dochází v tomto roce k nezastavitelné evoluci a inovacím. Vlajková loď značky dlouhodobě reprezentovaná BMW řady 7 se dočká svého faceliftu a již na jaře ji můžete na dealerstvích vidět ve svém novějším a více prémiovém hávu. V segmentu SAV vozů dochází k ještě razantnější změně. Zcela nové BMW X7 přijelo v červnu 2019 na český trh. Samotné vzezření vozu nenechá nikoho na pochybách, že se bude jednat o vskutku suverénní nástup. 
Text a foto: CarTec Group, Lucie Kocmánková

NOVÉ BMW ŘADY 7. ZHMOTNĚNÍ LUXUSU.


Užít si každý okamžik a zvládnout jakýkoliv výkon. BMW řady 7 je zosobněním sebejistého vzhledu, maximálního komfortu a je předurčeno zaujmout vedoucí pozici. Kdekoliv.

Facelift vozu přináší značnou modernizaci, především po designové stránce. I při letmém prohlédnutí karoserie BMW řady 7 pozorovatele na první pohled upoutají dominantní ledvinky masky chladiče, užší LED světlomety, propojená zadní světla a zadní nárazník s integrovanými koncovkami výfuku.

BMW řady 7 na první pohled ohromí svým výjimečným vzhledem. A na pohled druhý si svého majitele zcela získá nepřekonatelnou atmosférou a zkušeností nabytou za volantem.

DOMINANTNÍ KAŽDÝM KILOWATTEM.

 
Dlouho očekávané sedmimístné SAV se blíží a jeho entrée bude nekompromisní. Nové BMW X7 je elegantním propojením jedinečnosti s praktičností, zaujme na první pohled a svému majiteli dodá pocit ryzí síly a nezdolatelnosti. Zkrátka tento vůz má charisma a snoubí se v něm na první dojem neslučitelné.

I přes majestátní vzhled můžeme jeho karoserii označit jako puristickou. Navzdory faktu, že jde o největší BMW všech dob, překvapí lehkou agilitou a fantastickými jízdními vlastnostmi. Přestože se jedná o vysoce funkční a praktický vůz, který nabídne své posádce sedm plnohodnotných sedadel ve třech řadách, dokonalý komfort v interiéru vozu rozhodně nikomu neschází…

Nové BMW X7 se svým výkonným motorem, suverénním vzezřením a zabudovanými nejnovějšími technologiemi nenechá v klidu srdce jediného motoristického fanouška a jednoduše jej převálcuje.

 

logo
logo

S kompletní modelovou řadou BMW se můžete seznámit blíže na dealerstvích CarTec Group v Ostravě, Liberci, Praze a Olomouci.


Přijďte se svézt!

Adresa společnosti - pobočka Praha
CarTec Praha s. r. o.
Průběžná 76
100 00 Praha 10
+420 226 889 011
bmw‌‌M‌‌cartecpraha.cz

www.cartecgroup.com

Fotogalerie

Mohlo by Vás zajímat

Sdílet:
###message