Butikový hotel Nutrend World

Dokonalý výhled na Svatý Kopeček, tři patra fitness centra, více než 70 druhů masáží s wellness, nebo restaurace, kde ctí tradiční recepty a preferují produkty v bio kvalitě. Vítejte v olomouckém Nutrend Worldu.

Pokoj

Jedinečný hotelový komplex byl otevřen na podzim roku 2018.  Čtyřiadvacet moderních pokojů Vám poskytuje velkorysé prostory s designovými koupelnami. Každý pokoj je originál, vybaven nábytkem na míru a velkými loftovými okny. Kvalitu doplňují i takové detaily, jako například aromaterapeutická kosmetika na každém pokoji.

Fitness centrum patří svou rozlohou mezi největší a nejmodernější vůbec. Tři patra jsou nabita špičkovými posilovacími stroji a technologiemi.  V posilovně najdete nejvyšší řadu profesionálních strojů Hammer Strenght. Cardio zóna se rozprostírá na ploše 1000 m2. Jsou zde cvičební sály na skupinové lekce i na bojová umění, horolezecká stěna a také unikátní sál Nutrend Body, kde lze využít ke cvičení technologii EMS. Za pouhých dvacet minut procvičíte 90 % svalů v těle, což představuje nejefektivnější cvičení současnosti.

K odpočinku se nejlépe hodí ayurvédská terapie, při níž relaxuje nejen tělo, ale i mysl. Více než 70 druhů masáží poskytují masérky ze Srí Lanky, míchající masážní oleje z přírodních ingrediencí s léčivými účinky.

Součásti centra jsou i soukromé welness pokoje s vířivkou, finskou saunou a zážitkovou sprchou. Dokonalou atmosféru navozují nezbytné vonné svíčky a meditační hudba.

Srdcem hotelu je gastronomie. Otevřená kuchyně se samoobslužnými stoly přináší nepřeberné množství variant jídla. Profesionalita, čerstvé a lokální suroviny, tradiční receptury a moderní postupy jsou naprostou samozřejmostí. Vše, co jde, si kuchaři připravují, pěstují nebo vyrábí sami. Navíc je tu kavárna, kde si můžete u šálku vychutnat dezerty vyrobené ve vlastní cukrárně.

Pokud pojedete hrát, nebo jen odpočívat do Olomouce, zastavte se a spočiňte v hotelu Nutrend World. Věřte, že stojí za to.

 

NUTREND WORLD

Chválkovice 604
Olomouc 779 00
Tel. 583842501

www.nutrendworld.cz

 

 

 

Fotogalerie

Poloha komplexu

Mohlo by Vás zajímat

Sdílet:
###message