Co letos letí?

Trendy, které letí v letošní sezoně.

Limit
StandBag
StandBag

STAND BAG

Jistěže můžete vlastnit hodně tlustý, dvacetikilový bag s popruhem, přesně takový, jaký nosí caddie na tour. Jenže si uvědomte, že vy svého kedíka nejspíš nemáte a tahat se s takovou zátěží a objemem na vozíku je poměrně nepraktické. Ostatně, proti proudu jdou i samotní profesionálové. „Amatérský“ bag s nožičkami vytáhl Rickie Fowler na PGA Tour.

Barevnost
Barevnost

BAREVNOST

Když se spojí dva dobrodruzi, nemůže to dopadnout jinak než divoce. Tradiční obuvník Etonic (historie americké značky započala v roce 1874) se dal dohromady s Loudmouth Golf (založeno 2000), brandu toho nejpestřejšího oblečení, jaké si lze představit. Však známe od Johna Dalyho nebo týmu Norska v curlingu. A na světě jsou snad vůbec nejkřiklavější boty.

Limit
Limit

LIMIT

Stoleté výročí existence slaví automobilová značka Bentley, a kromě jiného proto vypustila na trh exkluzivní edici sad holí, limitovanou přesně 100 kusy. Cena? Šestnáct tisíc dolarů, v přepočtu asi 370 000 korun. Za to se už dá pořídit auto, i když Bentley zrovna ne. Napěchovaný bag ovšem ano. Obsahuje driver, dřevo, hybrid, železa od pětky po AW, dvě wedge a putter.

ProZeny
ProZeny

PRO ŽENY

Už jenom ta načervenalá barva musí nadchnout nejen ženy. Ano, míče nemusí být vždy jenom bílé, nebo výjimečně žluté či oranžové. Wilson Staff Fifty Elite nabzící všechny tyto barvy a hlavně, podle nezávislých testů patří mezi nejlepší volbu pro ženy. Balony se chovají měkce a při dobré ráně létají díky menší rotaci dále než jiné. Dvouvrstvý míč má i příznivou cenu.

Tiger
Tiger

TIGER

Oslnit oblečením můžete nejen na hřišti, ale také v klubovně, nebo na párty. A když je znovu v kurzu Tiger Woods… Ležérní bezlímečková trika s golfovou tématikou produkuje stále více značek. TwoInchesShort nabízí několik motivů jak s Tigerem, tak s motivy Masters, a to v různých barvách. Stoprocentně bavlněné triko není vyrobeno jako obvykle v Číně, ale v USA.

Trava
Trava

Z TRÁVY

Legalizace marihuany v amerických státech má vliv také na produkty pro golfisty. Řada konopných olejů EndoSport obsahuje výtažky z cannabisu, pěstovaného na plantážích v Coloradu. Kromě jiného má pomáhat při léčení svalů a kloubů. Bez významného obsahu THC jde o schválené prostředky, bez dopingových účinků. Používá je asi 50 hráčů seniorské PGA Tour Champions.

Přečtěte si dále

Sdílet:
###message