Střípky z Instagramu: Největší z velkých

Za největší ze všech vítězství Tigera Woodse bylo označeno to poslední, na letošním Masters. Patnáctý titul kategorie major a první po deseti letech plných zlomů a zvratů patřičně glosovala i síť.

joemiller_web
masters_web
masters_web

Sto tisíc

Čtrnáct let čekal Tiger na své čtvrté vítězství v Augustě. Toto gesto po posledním puttu získalo na oficiálním účtu turnaje 101 894 „lajků“. Samotný účet má 683 000 sledujících.

pgamemes_web
pgamemes_web

Jeden rozdíl

Najděte jeden rozdíl mezi normálním pondělím a tím, které následovalo po Masters… Nalevo dva roky stará fotografie hráče poté, co ho policie našla spícího za volantem vozu a odvezla na stanici.

taylormade_web
taylormade_web

Výzdoba

Takto vítalo své zaměstnance den po turnaji ústředí firmy TaylorMade, která Tigera vybavuje holemi. V kalifornském Carlsbadu přidali k fotografii číslo 15 a slogan Never done, tedy Nikdy vyřízený.

golf_com_web
golf_com_web

Zelený New York

Empire State Building v New Yorku se čas od času rozsvítí na počest významné události. Stalo se tak i po Masters, kdy se vrcholek zbarvil zeleně na počest Tigera a jeho saka coby ceny pro vítěze v Augustě.

barcelona_web
barcelona_web

Messi i Suárez

Fanoušek týdne. Tak označil účet FC Barcelona golfistu a připomněl jeho předloňskou návštěvu Camp Nou s oběma dětmi. Vedle Tigera stojí Luis Suárez a Lionel Messi. Post získal přesně 1 242 927 „lajků“.

joemiller
joemiller

Prostě Tiger

Comeback století nenechal chladným ani Joea Millera, mistra světa v long driving. Angličan k tomu napsal stručně: …TIGER WOODS…

Přečtěte si dále

Sdílet:
###message