CGL 2019: Druhý turnaj v Karlových Varech

Pátý ročník Corporate Golf League by HÄSTENS je už v polovině

Corporate Golf League 2019 KV-10_web

Pátý ročník Corporate Golf League by HÄSTENS je už v polovině. Série začala v květnu v Berouně a pokračovala v červnu v Karlových Varech.

V Karlových Varech panovalo stejně jako v Berouně ideální golfové počasí. Vycházelo se opět s cannonstartem. Kromě snídaně v klubovně a svačiny do bagu (ISODRINX a SMASH ENERGY UP od Nutrendu) se podávalo občerstvení na čtyřech jamkách.

Na odbyt šly smoothies Golf Vacations na jedničce, dále zákusky od Café La Familia a rovněž AperolSpritz v pergole Innex. Nechyběl ani tradiční catering Grandhotelu Pupp v oblíbeném domečku za devátou jamkou. Turnaj opět moderoval Petr Svěcený.

Největším překvapením bylo vítězství Karla Maříka mladšího se 40 body v kategorii 0-12. S novým handicapem 7,4 je už junior lepší než jeho otec, ředitel karlovarského resortu. Dalšími vítězi kategorií byli Petra Peštálová (12,1-24) a Ladislav Bukovský (24,1-54).

Na každém turnaji se hrají vložené soutěže, Nearest to pin o voucher do restaurace Ginger & Fred, Longest drive od IMGolf – Nike a také tři hole-in-one o postel Hästens, televizi Loewe a vozík Geum Technology. Na prvních dvou turnajích eso zatím eso nepadlo, ale co nebylo, může se stát příště.

Ostatní partneři: Home Style, BWT, Solek Group, Triangl, Golf Vacations, Grohelive Centrum, Generali, Nutrend, Vanguard, Restaurace Ginger&Fred, Paul, Volvo Průhonice, Golfové cesty, D-prog, Hilti, Geum Technology, ČPP, Global Payments, Taman Sari Spa, Autobond Group, Partners, Café La Familia a BlackDog.

Termíny dalších turnajů:      

09.08.           Loreta Pyšely
13.09.           Panorama Kácov
 

 

V polovině Corporate Golf League 2019 by HÄSTENS je toto týmové pořadí:

1. Hilti 214 bodů,

2. Hästens 208,

3. Global Payments 205,

4. Golf Vacations 203 

5. Home Style 202.

Přečtěte si dále

Sdílet:
###message