CGL: Zdárný konec na Karlštejně

Třetí ročník Corporate Golf League, třetí vítěz.

CGL 2017 Karlstejn - GV 10 let-309

Třetí ročník, třetí vítěz! V sérii turnajů Corporate Golf League 2017 se pod patronací vydavatele Resort Media, časopisu Golf Vacations a generálního partnera Hästens utkaly významné společnosti a šampionem 22 týmů byl korunován tým Home Style. Ten vyhrál s 330 body před značkami Hästens a GroheLive Centrum, jež se dělily s 299 body o druhé místo. Loni byl vítězným týmem Solek, předloni Miele Symerský.

S putovním broušeným pohárem Moser a s mnoha věcnými cenami získali šampioni také pobyt v jihotyrolském čtyřhvězdičkovém hotelu Cristal, spojený s golfem na hřišti St. Petersberg.

Poslední ze čtyř turnajů se odehrál v polovině září na Karlštejně. Odsud se hráči rozjeli na slavnostní večer do pražského Chateau St. Havel, kde proběhlo vyhlášení výsledků jak závěrečné soutěže, tak celkového pořadí sezony. A také oslava 10. výročí založení Golf Vacations.

V Chateau St. Havel čekal na hosty raut, nabídka sektů Cava a také vín, ginů a rumů od dovozce Premier Wines. Vyhlášení pod taktovkou moderátora Petra Svěceného byli přítomni Karel Vágner (Hästens) a Bohumil Kabeláč (Resort Media).

Cenami za Nearest to pin byly na Karlštejně vůz na víkend (Tukas) a za Longest drive mužů i žen míče Nike od IM Golf. Občerstvení zajistily Nutrend, Nespresso, Harboe a Premier Wines.

Vedle vítězů turnaje na Karlštejně i celkové tour nepřišli zkrátka ani další účastníci. Během slavnostního večera se losovali výherci voucheru od Samui Spa na thajskou masáž, televize Loewe, hodinek od společnosti Altman (Jaermann & Stübi), ubytování v Chateau St. Havel na 2 noci pro dva se snídaní, 3× kávovar Nespresso, luxusní povlečení Hästens a dárkové kazety piv Lobkowicz.

Závěrečnému turnaji na Karlštejně předcházela tři klání: květnové v Berouně, červnové na Panoramě Kácov a srpnové v Pyšelích. Všechny turnaje se hrály na základní systém stableford, do klasifikace týmů se počítaly výsledky nejlepších hráčů.

Turnaje měly vypsané prémie za eventuální hole-in-one, která ale nepadla. Hrálo se o luxusní postel Hästens, televizi Loewe a také o hodinky Jaermann & Stübi (Altman).

Poděkování patří generálnímu partnerovi Corporate Golf League 2015, společnosti Hästens, a hlavním partnerům: Basys.net, Centr Group, Tukas, IM GOLF.CZ (Nike), Innex, Golf Vacations a Chateau St. Havel.

Ostatními partnery byly společnosti Auto Průhonice, BWT, Hotel Cristal, Pure, Triangl, Solek Group, Titbit, Dancing House Hotel, Bose, Samui Spa, Home Style, Kotlár, Josko, Nutrend, Golfové cesty, Basys, Pivovary Lobkowicz, Sonia, Opel, Čokoládovna Maršál, Premier Wines, GroheLive Centrum, Amtrade Realty, Golf Club St. Petersberg a Banka Gutmann.

Fotogalerie turnaje

Sdílet:
###message