CGL Beroun: Slunce, burgery, nádhera

Slunce, burgery, nádhera. To byl ve zkratce úvodní turnaj 4. ročníku Corporate Golf League, který se odehrál v Berouně.

Corporate Golf League 2016 Beroun-194

Prestižní soutěž pod patronací společnosti Hästens coby generálního partnera a také za partnerství Golf Vacations opět svedla k celoročnímu klání dvacítku týmů. V sázce je znovu jedinečný putovní pohár sklárny Moser a spolu s ním množství skvělých cen.

Berounský turnaj nasadil ročníku 2018 vysokou laťku. Nejen svými výsledky, ale také doprovodným programem a speciálním občerstvením.

Corporate Golf League není obyčejná tour, a tak na hráče čekalo množství zvláštností, mezi nimiž vyčnívaly jako novinka burgery Black Dog z proslulé restaurace, která kromě Berouna působí také v Praze na Palackého náměstí. Burger well done, nebo medium? Pálivý s papričkou, nebo bez? K tomu salát a pivo ležák, nebo nealko? Nic nebylo na desáté jamce nemožné.

Navíc čekaly na hráče epesní zákusky a káva Momo Café na první jamce a také fresh džusy Golf Vacations před odpalištěm patnáctky. Jen na ten odpal se pak moc nechtělo, protože počasí i atmosféra lákaly k lenošení.

Štěstí měl turnaj nejen na skvěle připravené hřiště, ale také na počasí. I když předpověď nezněla optimisticky, sucho vydrželo až do úplného konce a déšť se spustil teprve při vyhlášení výsledků, které provázel moderátor Petr Svěcený. Je to šestnáct let, co komentoval asijské mistrovství světa ve fotbale, ale kompletní sestavu Jižní Koreje vystřihl k velkému pobavení publika s naprostým přehledem. Hodilo se to, protože jedním z oceněných byl muž právě z Asie.

Vítězi handicapových kategorií se stali: 0-12 Jan Petrák (39 bodů, 80 ran), 12,1-24 Martin Cakl (41 bodů) a 24,1-54 Robert Ides (49 bodů). Vypsané cen za hole-in-one nepadly, byť se hrálo na jamce číslo 6 o postel Hästens (cena 189 000 Kč), na jamce číslo 8 o televizi Löewe (50 000 Kč), na jamce číslo 11 o vozík značky Geum a na jamce číslo 17 o hodinky Jaermann and Stübi (88 200 Kč).

Nearest to pin na jamce číslo 11 zahrál Jiří Vrbka (185 cm) a získal voucher na využití vozu BMW Invelt na víkend. Longest drive na 18. jamce měli Renata Poláčková a Pavel Bakovský a získali tak ceny Nike.

Další turnaj CGL se uskuteční 15. červnaKarlových Varech – Olšová Vrata.

Sdílet:
###message