Soutěž o 2ks fee na Ypsilonku

V této podzimní soutěži vylosujeme jednoho výherce, který obdrží dvě fee na fantastické hřiště Ypsilon.

Snímek obrazovky 2019-10-29 v 8.39.52

Hřiště Ypsilon má klasickou skladbu 4 tříparové, 4 pětiparové a 10 čtyřparových jamek. Každá z osmnácti jamek přispěje svým osobitým charakterem k celkovému nevšednímu zážitku ze hry na tomto hřišti. Soutěžte s Golf Vacations o dvě fee. Soutěž probíhá od úterý, 29.10.2019 do neděle, 03.11.2019 a bude vylosován jedne výherce, který obdrží dvě fee. Tato Fee jsou platná na rok 2019. 

Golfové hřiště Ypsilon bylo a je dějištěm prestižních evropských golfových tour, ke kterým patří EPD Tour (2007), Challenge Tour (2008), Pro Golf Tour (2016, 2017, 2018) a roce 2012 jsme navíc hostili Akademické mistrovství světa v golfu.

Slovo architekta hřiště Keitha Prestona:

„Nikde nemohlo být prostředí situováno lépe, než se tomu stalo právě na Ypsilonu. Rozsáhlé území bez domů, silnic či elektrického vedení táhnoucí se skrz hřiště. Nachází se zde pouze kopce, tisíce dubových stromů a nádherný výhled přes zalesněné hory na celý Ještědsko-kozákovský hřbet. Z tohoto důvodu jsem doporučoval majiteli nazvat toto hřiště: Thousand Oaks Golf Course, ale on se rozhodl hřiště pojmenovat více mezinárodněji s důrazem na geografickou polohu. Co, ale golfisté na tomto hřišti nenajdou jsou velké vyčnívající skalní útvary ovšem až na určitá místa pod povrchem, která nejsou vidět, ale tvoří charakteristicky zvlněný povrch. Kvůli tomu jsme se rozhodli redukovat pohyb zeminy na minimum otevřít jamky proudícímu větru a ponechat stávající ráz horského terénu namísto toho, abychom jej odpalovali. Ekology toto řešení potěšilo a myslím, že i golfisté ho ocenili.“

Více o hřišti naleznete zde: hřiště Ypsilon

Ukončení soutěže

magazine
magazine

Děkujeme za váš zájem, soutěž byla ukončena. 

 

Pokud jste se nestihli zúčastnit nesmutněte a pečlivě sledujte naše webové stránky či sociální sítě, připravujeme pro Vás další soutěže. 

Mohlo by Vás zajímat

Sdílet:
###message