MASTER FRANCHISOVÁ KONFERENCE 2019

Rok se s rokem sešel a opět je tu Master franchisová konference. Konference je určena pro zájemce o franchisové podnikání a nákup master franchisových, anebo franchisových licencí prezentovaných systémů pro Českou a Slovenskou republiku.

MFK 2018 - AVEX systems - 1

Opět po roce je tu oblíbená Master Franchisová konference, která je určena pro zájemce o franchisové podnikání a nákup master franchisových, anebo franchisových licencí prezentovaných systémů pro Českou a Slovenskou republiku. Na konferenci bude představena celá řada franchisových konceptů, které hledají na českém a slovenském trhu své nové partnery.

Datum konání: 7. 11. 2019, od 9:30 do 17 hodin
Místo konání: OKsystem, Na Pankráci 1690/125, 140 21, Praha 4
Organizátor konference: Česká asociace franchisingu ve spolupráci se společností AVEX systems

Počet míst na konferenci je omezen, proto se registrujte co nejdříve  na webu: www.masterkonference.cz – Registrace .

Zájem o franchising na českém a slovenském trhu každým rokem stále stoupá. Potvrzují to nejen statistiky, ale i růst počtu franchisových systémů na trhu. Staňte se i vy franchisovými podnikateli. Franchisové podnikání je bezpečnější než jiný druh podnikatelské činnosti.

Master franchisová konference v Praze vám nabídne nové a velmi zajímavé franchisové systémy. Odborníci na franchising vám vysvětlí, co to je master-franchisa a jak jednat s poskytovateli franchisových licencí.

Nenechte si ujít tuto mimořádnou příležitost, která nabízí možnost stát se master-franchisantem pro Českou a Slovenskou republiku nebo franchisovým partnerem prověřených a mezinárodně působících značek. Máte možnost investovat do kvalitních a na trhu prověřených franchisových konceptů.

V případě zájmu a nebo dotazů kontaktujte:
Ing. Aleš Tulpa
E-mail: ales.tulpa‌‌M‌‌avexsystems.eu
Mobil: +420 724 007 505
web: www.avexsystems.eu

a nebo se registrujte přímo na: www.masterkonference.cz – Registrace.

 

Zde jsou příklady některých konceptů, které budou na konferenci dne 07.11.2019 představeny:

 • FinalitStoneCare, Rakousko
 • LA CHINATA, Španělsko
 • LOGISCOOL, Maďarsko
 • M ROOM, Finsko
 • MIDAS, USA – Francie
 • MOA, Francie
 • Mr KEBAB, Slovensko
 • Pressto, Španělsko
 • RAHMQVIST, Švédsko
 • Tcollege, Švýcarsko
 • Tiroler, Rakousko – Německo

  Seznam konceptů je postupně doplňován, proto sledujte webové stránky: www.masterkonference.cz – Systémy .

Konference získala významné ocenění České asociace franchisingu jako nejlepší akce roku 2016 „Za podporu a rozvoj franchisingu v České republice“. Je organizována již od roku 2012, celkem se jí zúčastnilo cca. 900 zájemců o franchising a představeno bylo více než 80 nových franchisových systémů.

Pokud Vás tato výjimečná událost zaujala a máte zájem se jí zúčastnit, je možné se registrovat prostřednictvím internetových stránek: www.masterkonference.cz – Registrace .

 

Sdílet:
###message