Vyladěný Chateau St. Havel

Ať už tady zažijete snídani coby hosté zámeckého hotelu, oběd pracovní či po golfovém tréninku na vodním driving range, nebo snad přijedete na společenskou večeři, restaurace v Chateau St. Havel vždy příjemně překvapí.

Chateau St Havel

Rekonstruovaný novogotický zámek se nachází v Praze 4 - Krči na příhodném místě. Ani ne minutu jízdy od Jižní spojky, a přitom ukrytý tak, že kdo nezná cestu, musí napoprvé pochybovat, zda se vydal správným směrem. Orientační cedule vás ale udrží na patřičné cestě k parkovišti. Na rozdíl od mnoha jiných restaurací v metropoli tady netřeba mít obavy o místo k parkování.


Hned u vchodu se vás ujme služba, která potvrdí rezervaci, postará se o svrchník a uvede vás ke stolu, ať už uvnitř restaurace, nebo v zimní zahradě. Útulný interiér vyvedený ve dřevě návštěvníka zklidní a napne jeho soustředění k jídelnímu lístku, který je tak akorát dlouhý, ovšem chuťovými lákadly nabitý. Při obědě vítá hosty denní lístek s proměnlivou nabídkou, zatímco ve všední dny večer a po celou dobu o víkendech se nabízí degustační menu o čtyřech nebo šesti chodech. Rovněž proměnlivé dle měsíců v roce. „V naší zámecké restauraci dbáme především na to, aby si každý náš zákazník našel to své. Nabízíme pokrmy založené převážně na původních recepturách klasické české a evropské kuchyně, jemně obohacených o poznatky moderní gastronomie,“ uvádí tým, který vede executive chef Ondřej Slanina, mimo jiné protagonista populární kulinářské televizní show Kluci v akci. „Kdo si u nás z jídelního lístku nevybere, tomu vytvoříme pokrmy na přání z nám dostupných surovin. Jsme připraveni naslouchat a plnit všechna gurmánská přání,“ dodávají členové týmu šéfkuchaře Zdeňka Jánského.

 

celý článek si můžete přečíst v Golf Vacations č. 42/17

Fotogalerie

Přečtěte si dále

Sdílet:
###message