GV Open na Černém Mostě

GV Open Tour poprvé v tomto roce na Black Bridge.

GV Open

GV Open na Černém Mostě

Třetí červencové úterý patřilo druhému letošnímu turnaji Golf Vacations Open powered by Sauny Dyntar, a to poprvé v resortu Black Bridge.

Kromě titulárního partnera se o krásné ceny postarala mj. také značka golfového oblečení ProQuip, která má zastoupení právě na Černém Mostě. Trička už s logem Ryder Cupu 2020 získali jak autoři obou Longest drajvů, tak také vylosovaný hráč z těch osmi, kteří v ProQuip Challenge zasáhli green tříparové desáté jamky.

Hráči se postupným startem vydávali vstříc výborně připravenému hřišti za ideálního počasí, kdy nebylo moc horko ani větrno. Pro všechny případy byli startující vybaveni občerstvením od společností Nutrend a Titbit.

V jednotlivých kategoriích zvítězili Richard Šedivý (0-18), Tomáš Pour (18,1-36) a Jaroslav Husník (31,1-54). Richard Šedivý byl jediným hráčem, který navzdory ideálním podmínkám zlepšoval svůj handicap. Za svých 79 ran bral 37 stablefordových bodů a handicap snížil na 6,2.

Uznání však patří všem 25 startujícím. Příště se sejdou čtenáři a přátelé Golf Vacations v úterý 30. července na Loretě Pyšely. Na Černý Most se tour vrátí zase 13. srpna.

Zasílání magazínu ZDARMA

Sdílet:
###message