Otevření hřiště v Hořehledech

Je příjemné vědět, že se v dnešním bláznivém světě může člověk alespoň na něco s jistotou spolehnout. Na šťastný pátek 13. března 2020 otevíráme brány restaurace Pod Kokšínem a tímto dnem končí možnost samoodbavení na hřiště.

horehledy

Vážení členové a návštěvníci PilsnerGolf Resortu Hořehledy,

Na šťastný pátek 13. března 2020 se otevírají brány restaurace Pod Kokšínem a tímto dnem končí možnost samoodbavení na hřiště. Protože každý den v čase 8:00 - 18:00 najdete naše recepční Hanku a Jardu právě za barem v restauraci, kde vás rádi ke hře odbaví.

Minimálně do konce března bude v platnosti zlevněné fee za 300 Kč bez ohledu na počet odehraných jamek a den v týdnu.

Restaurace pro vás bude vařit stejně jako v loňském roce od středy do neděle.

Novinky z Hořehled

Kokšínská tour a eklektik

Už jistě víte, že naše největší turnaje (Hořehledský Drive (19.4.), Prezidentský pohár (31.5.), Hořehledská myš (14.6.), Hořehledský král a královna (2.8.) a Brdský pohár (23.8)) spojujeme také do celoroční tour. Propozice jednotlivých turnajů zůstanou stejné jako loni, inovovali jsme ale hodnocení celkové:

HCP 0 - 18 budou nově ve své vlastní kategorii vyhodnocování systémem Eklektik = ze všech kol odehraných v rámci celé tour (max 5 výsledků) se na dané jamce počítá nejlepší výsledek. Výsledkem bude virtuální scorekarta složená z vašich nejlepších výsledků na každé jamce. Pro umístění v celkovém pořadí kategorie Eklektik je nutno odehrát min. 4 turnaje, nicméně čím více turnajů hráč odehraje, tím má větší šanci na jednotlivých jamkách zahrát lepší výsledek.
HCP 18,1 – 54 (respektive 36) systémem Stableford. Do celkového pořadí budeme počítat čtyři nejlepší výsledky z pěti, takže pokud budete jednou chybět, nic se neděje.

 

Děti v Hořehledech

Není tajemstvím, že v akcích pro děti vidíme smysl naší práce a i v letošním roce to chceme zase o kousek posunout. Krom pořízení nového tréninkového programu, který posune spolupráci mezi dětmi, rodiči a trenéry na zcela novou úroveň, jsme připravili:

Pravidelné dětské tréninky - již mnoho let vede duo Martin Kopčák (začátečníci) a Karel Čelikovský (pokročilí + reprezentace) pravidelné dětské tréninky. Letos jejich řady rozšíří novopečený trenér Jirka Šimonek (reprezentant GCHOR, HCP 7,7) a vy se tak už můžete těšit na první trénink sezóny 6. dubna. Pokud nad golfem pro svou ratolest uvažujete, tohle je přesně den, kdy se máte k nám do Hořehled dostavit. Máme pro děti připravenu celoroční soutěž zaměřenou nejen na golfové dovednosti, ale i pravidla nebo fair play - na konci roku uděláme slavnostní vyhlášení.
Letní golfový tábor - poslední srpnový týden se v Hořehledech vždy tábořilo a nebude tomu jinak ani letos. Veškeré podrobnosti včetně přihlášky naleznete na webu.
Pinďa Cup - i letos budete moci nadrilované techniky z tréninků využít v naší minitour po plzeňských hřištích (Alfrédov, Darová, Dýšiná a Hořehledy)! Dejte si jednotlivé zastávky do kalendáře.

Mohlo by Vás zajímat

Sdílet:
###message