V klenotnictví BENY plyne čas s ženevskou přesností Chopard

Zavedené klenotnictví BENY je vedle šperkařství také galerií precizně zpracovaných hodinek světových značek. To potvrzuje i rozmanitá nabídka porfolia švýcarské hodinářské legendy – značky CHOPARD.

Chopard GTS (2)

RODINNÁ ŠPERKAŘSKÁ SPOLEČNOST BENY je v Praze více jak čtvrtstoletí vyhledávaným domovem prestižních značek šperků, hodinek a klenotů. Ani zakladatel fi rmy Tunë Topalli v prvním roce
otevření klenotnictví v roce 1976 netušil, že jednou otevře obchody a dílnu v Praze na Václavském náměstí , v Karlově a Pařížské ulici a že se v těchto šperkařských buticích budou lesknout skvosty světově proslulých hodinářských mistrů jako např. značky CHOPARD, kterou prodává Beny v Pařížské 8.

I CHOPARD ZAŽÍNAL V ROCE 1860 jako rodinná firma v malé obci Sonvilier. Ve 30. letech už byl významným výrobcem přesných hodinek a přesídlil do Ženevy. Dnes je jeho jméno spojováno se superlativy už po celém světě nejen díky kvalitě a nádherném designu, ale i pro rozmanitou paletu kolekcí.

KOLEKCE MILLE MIGLIA je pojmenována po slavném italském automobilovém závodu. Tomu odpovídá i sportovní vzhled těchto pánských hodinek určených všem sebevědomým mužům, kteří necítí potřebu si něco dokazovat. Každá z edic je něčím unikátní. Např. Classical Racing nabízí kromě analogového číselníku ukrytého pod satirovým sklíčkem rovněž chronograf a ukazatel data. Pouzdra z ušlechtilé oceli najdeme v kolekci dotvořené i zlatem nebo stříbrným odleskem. Ve využití materiálů uchvátí zejména typ GTS Power Control Grigio vyvedený v titanu. Široká je i paleta řemínků.


KOLEKCE IMPERIALE je pak doslova zářivým šperkem vyzdvihujícím krásu každé ženy. Vytříbený styl potvrzují všechny nádherné dámské hodinky Chopard. Vždy je zdobí něco jedinečně okouzlujícího. Neodolatelně přitahující je 18karátové růžové zlato zakomponované do pouzdra, řemínku či lunety, ale také perleťový či stříbrný ciferník, řemínky ze saténu a aligátoří kůže
a vždy jemně vypracovaný vzhled číselníku podtrhující dámskou eleganci.


BENY prodejny
Václavské náměstí 52  110 00 Praha 1  e-mail: info@beny.cz
Pařížská 8  110 00 Praha 1  e-mail: parizska@beny.cz

Mohlo by Vás zajímat

Sdílet:
###message