Vánoce na Black Bridge

Na Černém Mostě si pro Vás připravili zajímavé vánoční dárky. Vyberete si z nich?

VÁNOČNÍ DÁRKY

Vánoce se pomalu blíží a na Černém Mostě mají pro golfisty připravených několik zajímavých tipů na golfové dárky. Vyberete si z nich nějaký?

Golfový Ježíšek nabízí spoustu prověřených tipů na dárky. Například výhodnou nabídku tréninkových míčů na driving range (3 000 míčů za 3 000 Kč), kožený pásek s logem, vouchery na hru nebo míče. Až do Vánoce platí akce 20 % na plné balení míčů, takže např. Titleist PROV1 vás vyjdou na příjemných 1 264 Kč.

Skvělým tipem je i členství – ať už pro vás, nebo rodinné příslušníky či kamarády. Na Černém Mostě Vás klasické roční členství vyjde na 3 000 Kč, za které si můžete užívat všechny klubové výhody, mj. slevu 15 % na veškerou hru nebo účast zdarma na klubové jamkovce. Pokud členství stihnete zaplatit do konce roku, dostanete navíc 2 feečka na 18 jamek zdarma.

Vášnivé golfisty pod stromečkem určitě potěší karta předplacených her ve formě Prague Golf Card.

Pokud by vás zajímal spíše hodnotnější dárek, ideální je golfová peněženka Kredit Play. Je přenosná, není časově omezená a držiteli i jeho přátelům nebo firemním partnerům umožňuje hru bez omezení a slevou až 45 %.

Zastavte se na klubové recepci, kde vám rádi poskytnou detailnější informace o nabízených produktem a dárky vám vkusně zabalí. Vouchery si můžete taktéž objednat na emailu: golf‌‌M‌‌grcm.cz.

 zdroj: Golf Resort Black Bridge

Mohlo by Vás zajímat

Sdílet:
###message