CGL 2019: Úspěšný start v Berouně

Už se to rozjelo! První turnaj pátého ročníku Corporate Golf League se odehrál v Beroun Golf Clubu.

Beroun CGL 2018-76

Generální partner HÄSTENS, welcome drink Cava od Premier Wines a moderátor Petr Svěcený uvítali hráče, kteří se za krásného počasí pustili do hřiště cannon startem v rekordním počtu 22 flightů.

Beroun lákal na mnohé. Především šlo o týmovou soutěž, v níž vítězná společnost a její tým obdrží putovní pohár, který exkluzivně pro tuto tour vytvořila a vyrobila společnost MOSER, a to v čele s uměleckým ředitelem panem Lukášem Jabůrkem. Loňské vítězství obhajuje firma HOME STYLE.

Trofej MOSER je 50 cm vysoká z ručně foukaného a ručně dekorovaného bezolovnatého křišťálu. Podstavec má v barvě oceanitu, aby připomínal barvu golfového trávníku a tělo poháru v čirém křišťále podjímaném bílým opálem do ztracena jako symbolika bílého golfového míčku. Na těle poháru je broušený velký monogram připomínající golfový míček, kde se propojuje krásná optika křišťálu Moser s dokonalým řemeslem. Pohár působí elegantně, jedinečně a tvarově dokonale sedne do ruky vítěze. Propojuje dvě zdánlivě odlišná řemesla, a to umění hry golfu s dokonalým řemeslem mistrů sklářů ze sklárny Moser.

Proběhlo předání putovního poháru z rukou Jan Vlastníka (HOME STYLE) zpět do rukou promotéra Míly Kabeláče a zástupce generálního partnera Karla Vágnera. Hlavními partnery tour jsou společnosti Loewe (Basys + Bose), Innex, IMGolf.cz (NIKE), Moser a Centr Group.

Vloženými soutěžemi byly Nearest to the pin – voucher do restaurace Ginger&Fred na jamce č. 17, Longest drive od IM Golf – Nike na jamce č. 18 a také tři Hole-in-one: postel Hästens na jamce číslo 6, televize Loewe na jamce číslo 8 a vozík Geum Technology na jamce číslo 11.

Nikdo nemohl mít hlad, protože kromě snídaně v klubovně a svačiny do bagu (ISODRINX a SMASH ENERGY UP od společnosti Nutrend) se podávalo občerstvení na čtyřech jamkách! Na jedničce to byly zákusky od Café La Familia, na desítce skvostné burgery restaurace BlackDog, na třináctce Titbit a na patnáctce se Pergole Innex podával Aperol Spritz.

Hráči při registraci obdrželi dárek, míčky NIKE od společnosti INNEX a pozvánku na víkendové slevy ve výši 40 % na oblečení a 30 % na hole a vybavení NIKE od IM GOLF.CZ do prodejny Praha – Zbraslav.

Ostatní partneři: Home Style, BWT, Solek Group, Triangl, Golf Vacations, Grohelive Centrum, Generali, Nutrend, Vanguard, Restaurace Ginger&Fred, Paul, Volvo Průhonice, Golfové cesty, D-prog, Hilti, Geum Technology, ČPP, Global Payments, Taman Sari Spa, Autobond Group, Partners, Café La Familia a BlackDog.

 

Výsledky TEAMOVÉ Soutěže naleznete zde: Corporate Golf League - teamová soutěž Beroun

Termíny dalších turnajů

  • 21.06.           Karlovy Vary – Olšovy Vrata                  
  • 09.08.           Loreta Pyšely
  • 13.09.           Panorama Kácov

Fotogalerie

Přečtěte si dále

Sdílet:
###message