Start Corporate Golf League 2016

První turnaj nového ročníku Corporate Golf League 2016 se odehrál v pátek 27. května na Dýšině.

CGL_2016_Plzen-154

První turnaj nového ročníku Corporate Golf League 2016 se odehrál v pátek 27. května na Dýšině. Do soutěže, jejímž generálním partnerem je společnost Hästens a pořadatelem Resort Media – Golf Vacations, nastoupilo celkem 72 hráčů a hráček. Na 18 jamek odstartovali systémem canon, takže přesně zaplnili všechna odpaliště na Dýšině, čtyři týdny před zdejší Ladies European Tour.

Oproti loňskému ročníku bylo upraveno bodování týmové soutěže, takže nyní se započítávají výsledky tří nejlepších hráčů ze čtyřčlenného týmu. Prvním dvěma se počítá výsledek stableford netto a třetímu pak stableford brutto.

Turnaj podpořily mj. společnosti Dallmayr, která svou kávou občerstvila hráče před první jamkou, a společnost Titbit s ochutnávkou exotických salátů na jamce číslo osm. Před startem proběhla ochutnávka šumivého vína Cava Anna de Codorníu Blanc de Blancs od společnosti Premier Wines.

Při slavnostním zahájení se vrátil putovní pohár, který vyrobila sklárna Moser, z rukou loňského vítěze Jiřího Symerského a jeho týmu Miele Symerský zpět do vlastnictví společnosti Resort Media. Trofej z ručně foukaného, dekorovaného a bezolovnatého křišťálu je vysoká půl metru a představuje největší motivaci týmů.

Po prvním ze čtyř turnajů sezony 2016 na tom byl nejlépe tým Josko (51,5) před Hästens (50,5) a Trianglem (49,5).

Ceny nejlepším věnovaly společnosti Hästens (generální partner), Intermedia (dovozce Nike), BMW Renocar, Kadeřnictví Kotlár, Basys.net, Premier Wines, Samui Spa, Dallmayr a restaurace SOHO.

Sdílet:
###message