Soutěž o 4x fee do Golf & Country Clubu Svobodné Hamry

Zkuste štěstí v podzimní soutěži a získejte 4x fee do Golf & Country Clubu Svobodné Hamry.

Bez názvu

Soutěž o 4x fee do Golf & Country Clubu Svobodné Hamry

Soutěžte s námi o čtyři fee do Golf & Country Clubu Svobodné Hamry. Vylosujeme jednoho výherce, který obdrží čtyři fee platná do října 2019. Letošní sezona ještě není u konce, užijte si podzimní hru. 

Devítijamkové hřiště bylo postaveno v roce 1999. Nachází se v údolní nivě řeky Chrudimky. Je protkáno řadou vodních překážek. Jeho délka jej řadí mezi náročnější golfová hřiště v ČR. Díky široce pojatým drahám naopak dokáže sem tam nějakou špatně zahranou ránu tolerovat. Profil jednotlivých jamek je spíše rovinatý, hráči při hře neabsolvují žádné velké převýšení. Nejen členové GCCSH oceňují polohu hřiště uprostřed lesů, která napomáhá nerušené relaxaci při golfu uprostřed krásné přírody. Hra na hřišti povolena pouze hráčům minimálně s HCP.

Nová devítka


Od roku 2012 dochází k změně v uspořádání a hraní hřiště. Díky dostavbě nové tříparové  jamky jsme získali možnost změnit a také zkvalitnit naše stávající hřiště. Byla uzavřena dosavadní jamka č.7 a nahrazena touto novou jamkou. Nová devítka má tyto parametry: Muži: 111 m, ženy 103 m. Změna by měla přinést lepší odpaliště, spravedlivější hru (bez nenadálých odskoků do vodní překážky), první dvoupatrový green na hřišti  a navíc krásný rozhled z nového greenu.

Došlo také proto k přečíslování části stávajících jamek. Nová devítka byla již znormována. Nová norma (muži CR 72,3 a SR 123, ženy CR 74,1 a SR 129) je o malý kousek těžší než norma starého hřiště.

Tréninkové plochy


Golfový areál ve Svobodných Hamrech nabízí golfistům možnost komplexního golfového tréninku. Vedle mistrovského devítijamkového hřiště můžete využít tréninkové plochy pro nácvik všech golfových disciplín. Je pro vás připraven drivinge range o délce 250m, putting green o velikosti téměř 400m2 a jamka č.10 pro nácvik krátké hry zakončená malým greenem.

 více o hřišti naleznete zde

Soutěž o 4ks fee do GC Svobodné Hamry

Soutěžní otázka zní:
V jakém roce bylo postaveno 9jamkové hřiště ?
a) 1998
b) 1999
c) 2009

Správnou odpověď zapište do pole "text".
Soutěžit s námi můžete až do pátku, 11.10.2019.

Ukončení soutěže

GV
GV

Mohlo by Vás zajímat

Sdílet:
###message