TUDOR A NIC VON RUPP TO V NAZARÉ ODPÁLILI

Tudor netradiční partnerství s organizací World Surf League.

GettyImages_Big Wave Tour_2-JAM-VKUBUNTB

TUDOR se vrací do Nazaré a tentokrát spojuje síly s Nicem Von Ruppem, portugalskou místní legendou, pokud jde o surfování na velkých vlnách. Světová surfařská liga (WSL – World Surf League), se kterou TUDOR spolupracuje na svých dvou velkolepých akcích Big Wave, dnes již podruhé v této sezoně vydala zelenou výstrahu! Za 48 hodin se znovu uskuteční TUDOR Nazaré Tow Surfing Challenge v podání společnosti Jogos Santa Casa, a tak se TUDOR znovu octne ve vodě, tentokrát na zápěstí Nica Von Ruppa.

Surfování na velkých vlnách je sport nekompromisní a nelítostný; je to honba pro odvážné a opravdový odraz ducha, který pohání TUDOR od jeho počátku. Motto #BornToDare společnosti TUDOR oslavuje dobrodružství odvážných jedinců, kteří v průběhu let dosáhli výjimečných výkonů na souši, na ledu, ve vzduchu i pod vodou s hodinkami TUDOR na svých zápěstích. Odkazuje také na revoluční vizi Hanse Wilsdorfa, zakladatele TUDORu, který si troufl na výrobu cenově dostupných hodinek, jež jsou schopny odolat i těm nejextrémnějším podmínkám. Je to nakonec důkaz nekompromisního přístupu značky TUDOR, který z ní udělal to, čím je dnes; značku na špici hodinářského průmyslu s jedinečnými inovacemi, které se staly nezbytnými měřítky. Ducha #BornToDare po celém světě podporují lidé z umělecké branže, ale i sportovci a sportovkyně, jejichž pozoruhodné úspěchy jsou výsledkem nebojácného a vizionářského přístupu k životu. Tím, že se Nic Von Rupp připojil k řadě mimořádných osobností rodiny TUDOR, značka upevnila svou světovou angažovanost ve světě surfování a posílila tak své odvážné poselství.

NIC VON RUPP SE PŘIPOJUJE K RODINĚ TUDOR

Nic Von Rupp se narodil v roce 1990 německo-americkému otci a švýcarské matce. Vyrostl v portugalské Sintře, ale mezinárodní zázemí v něm vyvolalo touhu po cestování a dobrodružství. V pouhých devíti letech začal Nic surfovat a jeho touha po vítězství ho přivedla k úspěšné kariéře juniora, během níž vyhrál národní i mezinárodní tituly. Když se stal profesionálem, začal Nic cestovat po celém světě, aby se účastnil Světových kvalifikačních sérií (World Qualifying Series), kde skutečně exceloval, což vedlo k tomu, že byl v roce 2013 vyhlášen „Evropským surfařem roku“.

Jak rostly Nicovy zkušenosti a talent, rostly i jeho touhy po odvážnějších surfařských zážitcích. Začal okamžitě vyhledávat masivní vlnobití po celém světě a často jel na té nejlepší velké vlně daného dne. Jeho důvěra ve vodu ho přiměla toužit po té nejvyšší výzvě, jakou může tento sport nabídnout, a tak vstoupil do nebezpečných sfér soutěžního surfování Big Wave. V posledních pěti letech se Nic osvědčil jako jedna z předních postav ve světě velkých vln, přičemž posouvá hranice možností toho, jak vzdorovat smrtelně nebezpečným zlomům mořského dna, jako jsou Nazaré, Maverick´s a Jaws.

O NAZARÉ

Před dvanácti lety téměř nikdo ve světě surfování o Nazaré, klidném rybářském městečku severně od Lisabonu, neslyšel. V roce 2010 pak Garrett McNamara surfoval na 24metrové obří vlně, čímž Nazaré okamžitě proslavil po celém světě, a vyhlídka Fort de São Miguel Arcanjo na vrcholu útesu se stala ikonickým obrazem extrémních sportů pro odvážné. McNamaru o tomto místě pro surfování informoval přítel věnující se bodyboardingu, a ačkoli byl McNamara zpočátku trochu skeptický, navštívil ho. Zbytek už je historie. Jedinečná konfigurace mořského dna na Praia de Norte v Nazaré v kombinaci s písečným dnem a obrovským podvodním kaňonem, který přenáší veškerou sílu oceánu, vytváří nejvyšší vlny, na jakých kdy lidé surfovali. Někteří říkají, že pokud se někdy bude surfovat na 30metrové vlně, bude to v Nazaré. Děsivá síla těchto vln dělá z Nazaré tažné místo pro tento sport. Surfaři jsou vyvezeni na vrchol, vypuštěni a vyzvednuti po jízdě na vodních skútrech, čím se také zajišťuje pro surfaře bezpečí.

O TUDORU

TUDOR je oceňovaná švýcarská hodinářská značka, která nabízí modely s automatickým nátahem, vytříbenou estetikou, ověřenou spolehlivostí a jedinečnou hodnotou za adekvátní peníze. Počátky TUDORu sahají až do roku 1926, kdy byl „The Tudor“ poprvé zaregistrován jako značka jménem zakladatele společnosti Rolex, Hansem Wilsdorfem. V roce 1946 vytvořil Wilsdorf společnost Montres TUDOR SA, aby nabízela hodinky stejné kvality a spolehlivosti jako Rolex, ale za přijatelnější cenu. Díky své robustnosti a cenové dostupnosti si hodinky TUDOR v průběhu své historie vybírali ti nejodvážnější dobrodruzi na souši, pod vodou i na ledu. Dnes kolekce TUDOR zahrnuje emblematické modely jako Pelagos, Black Bay, 1926 a Royal. Od roku 2015 TUDOR nabízí také mechanické strojky Manufacture Calibres s mnoha funkcemi a vynikajícím výkonem.

 

O WSL

Světová liga surfování neboli World Surf League (WSL), založená v roce 1976, je domovem nejlepších světových surfařů. 

WSL, společnost působící v globálním měřítku v oblasti sportu, médií a zábavní tvorby, dohlíží na mezinárodní zájezdy a soutěže. Jejich studiová divize vytváří více než 500 hodin živého obsahu i obsahu na vyžádání, a to prostřednictvím přidružené společnosti WaveCo, která vlastní největší uměle vyprodukovanou vlnu, jež je určena pro ty největší světové surfařské výkony. Společnost WSL se sídlem v Santa Monice v Kalifornii má regionální kanceláře v Severní Americe, Latinské Americe, asijském Tichomoří a v regionu EMEA.

WSL každoročně korunuje mistry světa v surfování v kategorii mužů i žen. Globální divize s názvem „Tours and Competition“ provozuje více než 180 globálních soutěží a současně na ně každý rok dohlíží v rámci „Championship Tour“, což jsou vývojové úrovně, včetně vyzyvatelské, kvalifikační a juniorské kategorie, stejně tak kategorie na longboardu a zvládání velkých vln.

Studia WSL, která zahájila vysílání v roce 2019, jsou nezávislým producentem televizních projektů bez scénáře, včetně dokumentů a seriálů, jež poskytují nebývalý přístup ke sportovcům, událostem a místům po celém světě. Obsah a události v podání WSL jsou distribuovány kabelovou televizí ve více než 743 milionech domácnostech, ale také na digitálních platformách a sociálních médiích po celém světě, včetně WorldSurfLeague.com.

WaveCO zahrnuje zařízení „Surf Ranch Lemoore“ a také využití a licenci systému „Kelly Slater Wave System“.

WSL se věnuje změně světa prostřednictvím inspirativní síly surfování prostřednictvím vytvoření autentických událostí, zážitků a vyprávění příběhů, které inspirují rostoucí globální komunitu, aby žila se smyslem, originalitou a nadšením.

Pro více informací prosím navštivte WorldSurfLeague.com

 

Hodinky TUDOR můžete zakoupit u našeho partnera, společnosti Hodinářství Bechyně. Kde Vám velice rádi a profesionálně poradí s výběrem. 

"Hodinky jsou naše vášeň i radost. Během let se řada zákazníků stala našimi přáteli. Spojuje nás láska ke světu hodinek i sdílené hodnoty.
Specializujeme se na prodej a servis švýcarských a německých hodinek značek Rolex, Longines, Tudor, Breitling, Glashütte Original, Zenith, Rado, Balmain a Tissot.
To, na čem nám záleží, je spokojenost našich zákazníků. Stojíme o to, aby byl pro vás nákup hodinek víc než jenom obyčejná koupě. Rádi vám vše objasníme a zodpovíme vaše dotazy. Přejeme si uvést vás do fascinujícího světa hodinařiny.

U nás jde o hodinky až v poslední řadě. Lenka Bechyňová, Hodinářství Bechyně s.r.o."

 

Hodinářství Bechyně s.r.o.

V Jámě 699/1, 110 00 Praha

www.hodinarstvibechyne.cz

Sdílet:
###message