Soutěž o 2x fee do Golf & Ski Resortu Ostravice

Druhá letní soutěž pro čtenáře je tu! Golf & Ski Resort Ostravice je komfortní holiday resort, který se nachází mezi dominantní vrcholy Beskyd. A nechybí zde excelentní 18jamkové hřiště. Přesvědčte se sami a to na vlastní hole. :-)

Golf Ski Resort Ostravice

Letní soutěž

Další, v pořadí druhá letní soutěž pro čtenáře Golf Vacations je tu. 

Tentokrát soutěžíme o dvě fee do Golf & Ski Resortu Ostravice. Unikátní sportovně-rekreační destinace v srdci krásného horského údolí.  A je opravdu pro každého. Nabízí nadstandarně vybavený hotel s perfektním ubytováním, kde všechny budovy svým roubeným a přesto architektonicky čistým vzhledem citlivě navazují na okolní krajinu a dávají příslib nenuceného luxusu. Dále zde naleznete prvotřídní restauraci, kde veškeré pokrmy jsou připravovány z denně čerstvých potravin. Neopomeneme ani široký výběr wellness procedur vč. masáží a venkovního masážního bazénu. 

O HŘIŠTI
Hřiště je situováno mezi dvěma nejvyššími horami Beskyd, Lysou horou a Smrkem, na úpatí hory Žár v obci Ostravice. Jedná se o mistrovské golfové hřiště, par 72 typu parkland.

Designér a konstruktér hřiště je Chris Johnson, který má na svém kontě řadu hřišť v Evropě a Africe. Tomu odpovídá výběr lokality, tvarování hříště, kompletní závlaha hracích ploch, přísně testovaný a kontrolovaný stavební materiál, velké greeny, 3 ha vodních ploch, pět rozlehlých odpališť na každé jamce atd.

Více o resortu naleznete zde

Soutěž trvá od 05.08.2019 do 11.08.2019. 

 

Soutěží se o dvě fee na golfové hřiště v Ostravici.

Soutěžní otázka:
Jak se jmenuje hotel, který je v samém srdci Golf & Ski Resortu Ostravice?
a) Green Inn Hotel
b) Putt Inn Hotel
c) Holiday Inn Hotel

Správnou odpověď zapište do pole "text".
* každý čtenář může soutěžit pouze jednou.

Ukončení soutěže

piseme
piseme

Děkujeme za Váš zájem, ale soutěž byla již ukončena. 

Mohlo by Vás zajímat

Sdílet:
###message