Soutěž o 2x 2ks fee do Bechyně

Soutěžte s námi a získejte fee na nádherné hřiště v Bechyni. Léto sice skončilo, ale září nabízí krásné příjemné počasí, akorát stvořené na golf.

662b

Pouze s Golf Vacations máte aktuálně možnost soutěžit o 2x dvě fee na zámecké hřiště v Bechyni. Léto sice skončilo, ale září nabízí krásné počasí ideální na golfovou hru! 

O co hrajeme: O 2x dvě fee na hřiště, tentokrát tedy losujeme DVA výherce, každý obdrží 2ks fee. (platnost fee je do 30.10.2019)

Více o resortu naleznete zde

Soutěž trvá od 03.09.2019 do 13.09.2019. 

Golfové hřiště v Bechyni se nachází přímo v černické oboře, kterou založil Petr Vok z Rožmberka již v roce 1586 a nachází se 7km od Bechyně. Uprostřed obory leží obdélníková louka 500 krát 200 metrů, kde roste přes dvacet letitých stromů. Na louce se nachází celkem pět jamek z devíti. Mohutné listnáče s rozložitými korunami mají dvojí efekt - na jedné straně jste okouzleni jejich krásou, na straně druhé si říkáte: jak zahrát ránu a netrefit přitom strom? A to jsou na hřišti ještě dvě zvláštní lesní jamky, kde hrát mimo fervej znamená skoro vždy ztracený či nehratelný míč.

Bechyňské hřiště patří z hlediska zasazení do krajiny ke skvostům. Zvláště při západu slunce, je podvečer, má celý areál vznešenou atmosféru. Přispívá k tomu i zemanská tvrz v níž je klubovna a restaurace, a také barokní zámeček, který je poblíž drajvingu. Jamky na ústřední louce jsou přehledné a rovné, jen je potřeba dát pozor na zmíněné stromy a vzít v úvahu celkovou délku ran. Je zde i několik nepříjmených struh (příčných a podélných vodních překážek), kam může míček po doběhu zapadnout. Naopak lesní jamky se stáčejí a kvůli okolnímu porostu je potřeba míč umístit co nejpřesněji. Hřiště jako celek není jednoduché, ale začátečník si především na ústřední louce skvěle zahraje. Bankrů okolo nevelkých grýnů není mnoho, fervejové bankry tu nejsou vůbec. Ať už tu zahrajete jakýkoli výsledek, výjimečné prostředí by mělo vždy zajistit příjemný zážitek.

Fotogalerie

zdroj: Golf Bechyně

Ukončení soutěže

piseme
piseme

Děkujeme za váš zájem, soutěž byla ukončena. 

Mohlo by Vás zajímat

Sdílet:
###message