Rychlá sezona

Jak vypadal první letošní půlrok Sandry GAL?

Kingsmill

Sotva sezona LPGA začala, už je ve své polovině. Sled turnajů běží týden po týdnu, hráčky vmžiku střídají místa a města, vše se musí pečlivě naplánovat. Jak vypadal první letošní půlrok Sandry GAL? To v další exkluzivní fotostory přibližuje otec Němky českého původu Jan.

shot
shot

Turnaj FOUNDERS CUP v arizonském Phoenixu se pořádá na počest zakladatelek LPGA. Tour nechala Sandře ušít oblečení z 50. let a do rukou jí dala historické hole. Tři dosud žijící dámy – zakladatelky byly velice potěšeny.

run
run

Po startu sezony v Thajsku a Singapuru měla Sandra dva týdny volna doma v SARASOTĚ. Strávila je fitness tréninkem, užívala si pláže, malování a meditace.

plaz
plaz

V kalifornském Carlsbadu se koná turnaj KIA Classic, který Sandra před osmi lety vyhrála. Hřiště Aviara Golf Clubu je kopcovité a jedno z nejkrásnějších na tour. A jen čtvrt hodiny dosud je to k moři na ENCINITAS BEACH.

tee
tee

První major sezony, ANA INSPIRATION, se tradičně hraje v Rancho Mirage (Palm Springs). Místo v poušti mezi horami se proslavilo díky hercům z Hollywoodu, kteří sem v minulém století jezdili na víkendy. Ve smlouvách měli, že v případě potřeby musí být zpět v Hollywoodu během dvou hodin. Což vyšlo tak akorát.

Kingsmill
Kingsmill

Tour se přesunula ze západního pobřeží USA na východ, do Williamsburgu ve Virginii, na hřiště River v resortu KINGSMILL. Historie tu sahá až do 17. století, kdy bylo městečko Middle Plantation roku 1699 přejmenováno na Williamsburg.

letadlo
letadlo

S jedním ze sponzorů má Sandra domluvený budget na používání firemního letadla. Odletem z Kingsmillu měla na následujících šest turnajů zabezpečenou dopravu. Říká tomu „time machine“. Do půlhodiny po turnaji se dostane na privátní letiště, kam smí auto zajet až na ranvej, a zakrátko jste v další destinaci. Do osmimístného stroje Sandra s sebou bere vždy několik spoluhráček. 

open
open

Po cutu na US Women´s Open v CHARLESTONU v Jižní Karolíně si Sandra prohlédla jedno z nejstarších měst v USA, založené roku 1680. Charleston je obklopen bývalými plantážemi. Skoro polovina Afričanů přivezených do Ameriky byla vyloděna právě zde. Architektura původních koloniálních domů zůstala zachována, a proto se město těší velké pozornosti turistů.

holky
holky

Na turnaj ShopRite LPGA Classic v New Jersey vzala Sandra s sebou pro první dvě kola dvě holčičky, které s ní smí chodit po hřišti. Dívky jsou vybrány asociací Girls Golf v rámci programu „Walk with Sandra“ za odměnu vynikajících výsledků v golfu.

Přečtěte si dále

Zasílání magazínu ZDARMA

Sdílet:
###message