Soutěž o 2x fee do Grund Resortu v Mladých Bukách

Vychutnejte si ty nejkrásnější výhledy na Sněžku! Letní soutěž o dvě fee do Grund Resortu je tu!

arfoto-103_web

Letní soutěž

Grund Resort Golf&Ski. To je luxusní resort, jehož součástí je18jamkové hřiště, šesti jamkové hřiště se cvičnými chipping a putting greeny a krytý driving range včetně zázemí a osvětlení. Na původní devítku dle návrhu Václava Hrubého (par 34), která prošla dílčími úpravami, navázalo devět nových jamek vyprojektovaných společností Golfer (par 36). Nová devítka nabízí nejenom mix pestře projektovaných jamek a rozličných herních situací, ale také otvírá ty nejkrásnější výhledy na Sněžku.

Golfová elegance

V  hotelovém resortu se nachází jedno z nejkvalitnějších a nejprofesionálnějších center golfu v Krkonoších. 18-jamkové hřiště nabízí unikátní výhledy na dominanty tohoto pohoří – Černou horu a Sněžku. Zahrají si tu dospělí i děti, profesionálové i začátečníci, kteří se mohou přihlásit do golfové školy.

A právě nyní máte možnost s Golf Vacations soutěžit.
Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho šťastlivce, který získá dvě fee do tohoto krásného resortu. 

Součástí areálu Grund Resort Golf&Ski **** je moderní designový hotel, který se nachází přímo u golfového hřiště Mladé Buky. Interier hotelu navrhlo italské architektonické studio Ferrari Pagani Tresoldi Architetti. Grund Resort tak hostům nabízí 24 pokojů 4 apartmány, restauraci s klimatizací, wellness centrum a golfový simulátor. Více o areálu naleznete zde

Soutěž trvá od 26.7.2019 do 02.08.2019.

Fotogalerie

Ukončení soutěže

piseme
piseme

Soutěž byla ukončena.

Děkujeme za Váš zájem.

 

Výherce soutěže byl vylosován pan B.Dvořák.
GRATULUJEME

Sdílet:
###message