Mercedes-Benz After Work Golf Cup

Pohodový 9jamkový turnaj po práci. Z Mercedes‑Benz After Work Golf Cup se stává mezinárodní série amatérských turnajů pro gofisty z celého světa, kteří rádi provozují svůj koníček v soutěživém a přeci pohodovém prostředí po práci.

AWGCinternational_2018_Website_Mercedes-Benz_Golf_VS86212_COMP_799px-465f3c410cff9a9b7ff4cb5f2b1f3a8f5cb66a41199e555695ca94559b9d56fe

V roce 2019 přichází série golfových turnajů Mercedes‑Benz After Work Golf Cup do České republiky! S Mercedes‑Benz After Work Cup si zahrajete turnaj po práci v konkurenčním, ale i tak uvolněném prostředí. Úspěch Mercedes‑Benz After Work Golf Cup, který je již pevně zaveden v Německu, ukazuje, že 9jamkové turnaje nejsou jen krátkodobý trend, ale plnohodnotná alternativa ke klasickým 18jamkovým turnajům, a to především pro pracující golfisty.

Času není nazbyt, a proto jsme změnili formát hry, aby pro golfisty byla hra méně časově náročná. Společnost Mercedes‑Benz, jako titulární sponzor After Work Golf Cup, napomáhá posunout hru golfu tímto směrem kupředu založením mezinárodních sérií devítijamkových turnajů, které budou sedět jak Vašim potřebám, tak i životnímu stylu.

9jamkové turnaje se budou konat pravidelně každé úterý v průběhu celé golfové sezóny a začínají v 17:00. Tím pádem mají golfisté možnost si zahrát prestižní golfový turnaj v podvečerních hodinách běžného pracovního dne, což bývá obzvláště lákavé pro ctižádostivé pracující hráče.

Kromě golfového zážitku si před nebo po turnaji budete moci vyzkoušet i nejnovější modely Mercedes-Benz. Na prvním turnaji, který se uskutečnil 28. května na Black Bridge Golf Resortu, si zájemci mohli vyzkoušet kabriolet třídy E a sportovní novinku Mercedes-AMG A 35.

Registrujte se již nyní na: www.awgc.cz

A protože víme, že všichni hráči golfu jsou soutěživí lidé, můžete si porovnat své skóre s ostatními golfisty v celoročním žebříčku. Nebyl by to Mercedes‑Benz, kdyby ve hře nebyly exkluzivní ceny a speciální soutěže po celý rok pro všechny MBAWGC registrované hráče. Jako hlavní cenu celoroční soutěže je připraven elektrický golfový vozík MotoCaddy S1. Do roční soutěže se počítají 3 nejlepší výsledky v sezóně, počítáno jako součet Netto stablefordových bodů.

Startovné a občerstvení do bagu je navíc na každém turnaji zdarma, hráči platí pouze zvýhodněný hráčský poplatek (green fee).

Z Mercedes‑Benz After Work Golf Cup se stává mezinárodní série amatérských turnajů pro golfisty z celého světa, kteří rádi provozují svůj koníček v soutěživém a přeci pohodovém prostředí po práci.

Mercedes‑Benz After Work Golf Cup v bodech:

  • Vždy 9jamkové hřiště
  • Vždy ve všední den
  • Začátek vždy v pozdních odpoledních hodinách (cca v 17 hodin)
  • Několik turnajů za sezonu na golfový klub
  • Turnaj na 9 jamek (soutěžní kolo)
  • Formát turnaje s ranking listy
  • Různé rankingy pro národní a mezinárodní porovnání s ostatními hráči
  • Celoroční možnost vyhrát exkluzivní ceny

 

Více u turnajích naleznete zde

Sdílet:
###message