Grund Resort Golf&Ski****

Osmnáctijamkové hřiště v Mladých Bukách se pyšní zařazením mezi TOP 10 v anketě Golfový areál roku 2014. Hráči si při hře užijí nádherné panoramatické výhledy a zajímavý profil hřiště. Po hře je čeká gastronomický zážitek ve vyhlášené restauraci a nakonec mohou relaxovat ve wellness útulného designového hotelu Grund Resort Golf&Ski. Jednoduše potěšení pro tělo i mysl po všech stránkách. Do Mladých Buků prostě musíte vyrazit!

01_hotel

TOP 10 hřiště s nezapomenutelným výhledem!

02_hriste
02_hriste

Osmnáctka v Mladých Bukách se může pochlubit jednou z nejkrásnějších vyhlídek v zemi. Golfový areál je přímo pod Krkonošemi. Vlevo se tyčí masiv Černé hory a Světlé, v pozadí za nimi na pravé straně pak samotná Sněžka. Hřiště ovšem nabízí ze svého nejvyššího bodu také skvělé výhledy na celé Podkrkonoší.

Zajímavý terénní profil a výhledy, které na jiném hřišti nenajdete, vás zcela vytrhnou z golfového prostředí, na jaké jste z našich končin zvyklí. Hřiště bylo postaveno v roce 2000 a po rozsáhlé přestavbě v roce 2009 je dokonalým místem, kde si hru užije jak zkušený hráč s nízkým handicapem, tak čerstvý držitel zelené karty. Můžete tak vyrazit s celou rodinnou.

A pokud vaše drahá polovička, nebo děti, s golfem teprve začínají, můžete je svěřit  do rukou zkušeného trenéra. Golfové hřiště v Mladých Bukách nabízí pestře projektované jamky a rozličné herní situace, které ocení zvláště zkušení hráči, ale užijí si je i méně zdatní golfisté. Šéf resortu Jan Grund si nejvíce oblíbil jamku č. 8, která je, dle jeho slov, pro hráče velmi zajímavá, a jamku č. 12, kde naleznete rybníček představující výzvu pro každého hráče.

zimě můžete po lyžování využít i golfového simulátoru a procvičit si tak švih, než vyrazíte v nové sezóně hrát.

03_pokoj
03_pokoj

SPECIÁLNÍ NABÍDKY A ZAJÍMAVÉ BALÍČKY

V Grund Resort Golf&Ski můžete využít i několik speciálních nabídek.

„V minulých sezonách se hostům nejvíce líbil balíček „Ubytuj se a hraj zdarma“, díky němuž získali při zakoupení pobytu na dvě noci neomezené fee na hřišti. Proto tuto nabídku mohou hosté využívat i po celý letošní rok,“ prozrazuje šéf resortu Jan Grund, který vás tímto do Mladých Buků srdečně zve.

Zároveň doporučuje sledovat web resortu www.grundresort.cz, kde budou zveřejňovány další zajímavé balíčky a akční nabídky

Ubytuj se a hraj zdarma 2018

04_kuchyn
04_kuchyn

GRUND RESTAURANT

Zdejší kuchyň propaguje zcela originální pojetí krkonošských ale i mezinárodních pokrmů, používá sezónní a čerstvé suroviny, často z místních ekologických farem, a dává si velmi záležet také na výtvarném pojetí svých pokrmů. Návštěvu této restaurace tedy nesmíte vynechat!

Dopřejte svým chuťovým buňkám nezapomenutelný gastronomický zážitek. Jídlo, které v Grund Restaurant ochutnáte, vás bude doslova bavit. Doporučujeme si vybrat ze speciální nabídky, kterou šéfkuchař pravidelně obměňuje.

05_wellness
05_wellness

WELLNESS, MASÁŽE, INFRASAUNA…NECHTE SE HÝČKAT

Wellness prostory navozují jedinečnou atmosféru už při vstupu díky červenému íránskému mramoru. Celému prostoru dominuje 12metrový bazén s protiproudem a masážní lavicí, dále zde najdete vířivku Bisazza v netradiční petrolejové barvě, saunu a odpočinkovou zónu s výhledem do přírody, ale i privátní zónu s infrasaunou. Wellness je hostům hotelu k dispozici neomezeně a zdarma.

01_hotel
01_hotel

JEDINEČNÉ HŘIŠTĚ, VÝBORNÁ KUCHYNĚ, DESIGNOVÝ HOTEL A WELLNESS

Grund Resort Golf&Ski disponuje prvotřídním zázemím, jemuž dominuje moderní hotel. Tento hotel získal ocenění Stavba roku Královéhradeckého kraje a nabízí útulné designové pokoje z dílny italských architektů a designérů studia Ferrari Pagani Tresoldi Architetti, vyhlášenou restauraci, relaxační centrum s bazénem, vířivkou a saunou a rozmanitými masážemi a wellness procedurami.

Ať už do Mladých Buků vyrazíte za jedinečným golfovým hřištěm, výbornou kuchyní nebo odpočinkem pod dohledem naší nejvyšší hory Sněžky, věřte, že to bude pobyt nezapomenutelný.

 

Adresa: Mladé Buky 445, 542 23 Mladé Buky
Tel.: +420 604 273 293, +420 499 421 954
Web: www.grundresort.cz
Email: reception@grundresort.cz
GPS: 50°35‘52“ N, 15°49‘56“ E
Rok otevření: 2000
Počet jamek: 18 | Par: 70
Délka (m): 5 760 (žlutá) | 4 801 (červená)
Green fee: 900Kč (po–čt) | 1 400 Kč (pá–ne)
Služby: driving range | chipping & putting green | výuka golfu | půjčovna vybavení | klubovna |
restaurace | ubytování | wellness
Akceptace voucherů 1=2: pondělí a úterý vyjma svátků (8.00–13.00)

 

Mapa resortu

Sdílet:
###message