Golfové turnaje na Black Bridge v sezóně 2019

I v letošním roce pro Vás na Black Bridge mají připravenou bohatou turnajovou nabídku.

2.4.

I v letošním roce pro Vás na Black Bridge máme připravenou bohatou turnajovou nabídku. Sezónu oficiálně zahájíme tuto sobotu tradičním Jarním Texas Scramble čtveřic. Náš turnajový kalendář se letos nově skládá celkem z 5 turnajových sérií:  

Cool Golf Tour

Víkendová série turnajů přes celou sezónu

Letos pořádáme už 8. ročník hlavní turnajové série na Black Bridge. Cool túra se hraje po celou sezónu střídavě o sobotách a nedělích. Do celkového hodnocení se započítává 6 nejlepších výsledků a série vyvrcholí ve velkém říjnovém finále. První akce je naplánovaná na neděli 14. dubna.

Ladies Days

Pět golfových turnajů vyhrazených pouze pro ženy

Oblíbené Ladies Days představují pohodové dny strávené na golfu s bohatým doprovodným programem a přátelskou atmosférou. Akce pro něžnější pohlaví se u nás staly každoroční tradicí. Přijďte si užít pohodový den na golfu ve skvělé společnosti. První turnaj se koná v neděli 12. května. Těšíme se na Vás!

Prague Senior Golf Tour

Turnaje pro muže od 55 a ženy od 50 let

Seniorská túra je mezi staršími hráči velmi populární. Není divu, že letos proběhne již pátý ročník. Celkem 12 turnajů se bude letos poprvé hrát na pěti různých hřištích zapojených do Prague Golf Card. Čekají na Vás příznivé ceny za green fee, zajímavé výhry a možnost využít buggy ke hře s 20% slevou. Startujeme ve středu 10. dubna na Black Bridge.

Mini Myš

Devíti jamkové turnájky pro děti do 13 let

Ve spolupráci se Mstěticemi nás čeká už druhý ročník dětské turnajové série Mini Myš, která se skládá celkem z 12 turnajů na 9 jamek. Malí golfisté si zažijí atmosféru opravdového turnaje, který prověří jejich znalosti pravidel, fair play a pohyb na hřišti. Děti v rámci turnaje mohou získat HCP, popřípadě si ho snížit. Startujeme 28. dubna ve Mstěticích, další turnaj se bude konat na Black Bridge v neděli 5. května.

Prague Golf Card Tour

Otevřená série turnajů PGC Tour, kde držitelé Prague Golf Card mohou čerpat turnajové fee z PGC karty, ostatním hráčům je turnaj otevřen za turnajové ceny. V sérii hrajeme na všech 5 hřištích PGC (Black Bridge, Mstětice, Zbraslav, Beřovice a Pyšely). Startujeme 11. dubna ve Mstěticích.

Přijměte naši pozvánku do hry. Těšíme se na viděnou na hřišti!

zdroj: Golf Resort Černý Most

Sdílet:
###message