Corporate Golf League 2019

CGL 2018 KV-2
Beroun CGL
Beroun CGL

Oblíbená série korporátní golfové tour s generálním partnerem společností Hästens.

Společnost Resort Media, s.r.o. pod záštitou magazínu Golf Vacations pořádá již 12. ročník série turnajů a přímo 5. ročník Corporate Golf League pro své partnery.

V konceptu Corporate Golf League se utkají jak jednotlivci, tak společnosti v týmové soutěži. V rámci klasického golfového turnaje se kromě obvyklých celkových výsledků počítají navíc body každého člena družstva v dané kategorii a porovnávají s výkony soupeřů. Každý reprezentant společnosti tedy hraje nejen za sebe, ale současně reprezentuje v dané kategorii soutěž družstev.

 

Hlavními partnery tour jsou společnosti Loewe, Basys a Bose, Innex, IMGolf.cz (NIKE), Moser a Centr Group.
Partneři vložených soutěží: HästensGinger&Fred, IM Golf – Nike, Loewe, Geum Technology.
Ostatní partneři: Home Style, BWT, Solek Group, Triangl, Golf Vacations, Grohelive Centrum, Generali, Nutrend, Vanguard, Restaurace Ginger&Fred, Paul, Volvo Průhonice, Golfové cesty, D-prog, Hilti, Geum Technology, ČPP, Global Payments, Taman Sari Spa, Autobond Group, Partners, Café La Familia, Titbit a BlackDog.

 

V tour se každoročně hraje o putovní pohár od společnosti MOSER, na nějž je vyryto jméno vítězné společnosti. V roce 2015 zvítězila společnost MIELE SYMERSKÝ, v následujícím roce 2016 SOLEK Group a  roce 2017 společnost Home Style stejně jako v roce minulém, kdy obhájila titul. Která se společností se ujme titulu v letošním roce? Těšíme se na Vás. 

 

Série CGL 2019

V letošním roce pořádáme již pátý ročník série Corporate Golf League, který se odehraje na hřištích Beroun, Karlovy Vary - Olšovy Vrata, Loreta Pyšely a Panorama Golf Kácov.

CGL 2017 Kacov
Panorama Kácov - 13.09.2019
Finálový turnaj, kde se rozhodne o vítězi série CGL 2019, se odehraje v pátek třináctého na fantastickém hřišti Panorama Kácov.
CGL 2018 Pysely-205
Loreta Pyšely - 09.08.2019
Třetí ze série turnajů se odehraje v pátek, 9. srpna na jednom z nejoblíbenějších hřišť Loreta v Pyšelích.
CGL 2018 KV-1
Karlovy Vary - Olšovy Vrata 21.06.2019
V pátek, 21.06.2019 se odehraje druhý turnaj ze série Corporate Golf League.
Sdílet:
###message