Corporate Golf League: Trofej pro Hilti

Čtvrtým a zároveň finálovým turnajem vyvrcholil V. ročník Corporate Golf League, týmové soutěže, jejímž generálním partnerem je Hästens.

IMG_0465

Finále se odehrálo na hřištích Meadows a Forest resortu Panorama Kácov a nikdo až do vyhlášení konečných výsledků netušil, jak to dopadne. Dokoná Home Style hattrick? Nebo trofej uchvátí někdo jiný?

Odpověď přinesl moderátor Petr Svěcený a navzdory pátku třináctého byla šťastná pro značku Hilti se ziskem 426 bodů. Vítězný tým, který převzal putovní pohár ze sklárny Moser, tvořili Tomáš Frank, Martin Walder, Jan Arnold a Dan Moravec. Členové týmu poté dle kácovské tradice naskákali do jezírka.

Druhý skončil dvojnásobný šampion Home Style (419 bodů) a jako třetí tým Hästens (417).

Křišťálová trofej Moser je 50 cm vysoká z ručně foukaného a také ručně dekorovaného bezolovnatého křišťálu. Podstavec v barvě oceanitu připomíná barvu trávníku a tělo poháru v čirém křišťále podjímaném bílým opálem do ztracena je symbolikou golfového míčku.

Finále na Panoramě

V jednotlivých kategoriích finálového turnaje, na němž opět vyšlo krásné počasí, zvítězili na stableford Marek Langer (0-12), Tomáš Frank (12,1-24) a Michaela Viktorin (24,1-54).

Ani letos na tour nepadla hole-in-one, a tak opět odolaly mimořádně lákavé ceny, zvukový systém Bose, vozík Geum Technology a také postel Hästens.

Za Nearest to pin získala Michaela Viktorin voucher do restaurace Ginger&Fred v Dancing House. Za Longest drive se tradičně rozdávaly ceny od Nike IM Golf. Díky Nearestu při závěrečném trouble shotu vyhrál Filip Bubrle voucher na pobyt v bulharském luxusním resortu BlackSea Rama od partnera turnaje, Golfových cest.

Tour provázelo vybrané občerstvení mj. od Café La Familia. Hráči dostávali do bagu produkty Nutrend, v pergole Innex se točil Aperol Spritz a na Panoramě se podávalo také sushi z restaurace Kobe.

Děkujeme všem partnerům a na shledanou v sezoně 2020!