Slunečné Pyšely

Jasnou oblohou odstartoval třetí turnaj Corporate Golf League.

CGL 2018 Pysely-12

Jasným nebem nad hlavou, zářivými slunečními paprsky a instrukcemi z úst moderátora Petra Svěceného odstartoval třetí z turnajů Corporate Golf League v Pyšelích.

Jak už je na Loretě zvykem, servis je tady na vysoké úrovni. Jako vždy tedy na hráče čekalo perfektně připravené hřiště a naprosto fantastický catering. Pověstný sendvič z domácího chleba a pomalu pečeného krůtího masa doplnili energy tyčinky, drinky a vody společnosti Nutrend. Z občerstvení se hráči mohli těšit na ochutnávku melounů a vodu z čerstvého kokosu, také nechyběla ochutnávka dortíků Café La Familia a naprosto neuvěřitelný Rony a jeho Guacamole Always Fresh. Jeho servírované mexické speciality jen tak něco nepředčí.

Z Aperitivu jsme představili novinku, Mangovici a Granátovici od Titbit a nechyběl ani Aperol, který si hráči mohli vychutnat ve stylové pergole Innex. 

Celý den nás provázelo horké počasí a tak byly připravené, ve spolupráci s generálním partnerem společností Hastens, i ochlazující ručníky, což ocenili hlavně hráči. Na hřišti na ně čekalo několik vložených soutěží - hole in one, kdy mohli získat Postel Hastens v hodnotě přes 150.000 kč, golfový vozík Geum v hodnotě 140.000 kč, zvukový systém Bose, bohužel ani tentokrát nikdo HIO netrefil. Zadařilo se ale v Nearest to the Pin, kdy voucher do restaurace Ginger&Fred v hodnotě 2.000 kč získal Martin Cakl a také v Longest Drive, kde cenu od společnosti IM Golf získali Michal Zadák a Darina Muchová.

I jednotlivé kategorie měli své vítěze:

0-12

1 KUKLOVSKÝ Alexander jun. 
2 VACULČIAK Petr 
3 SOBOTKA Zdeněk

12.1 - 24

1 MUCHA Kryštof
2 HABART Michal
3 BRODA Michael

24.1-54

1 KABELÁČ Jan 
2 VLASTNÍK Jan
3 OPLETAL Tomáš

Kompletní Výsledky turnaje naleznete zde

Děkujeme celému týmu resortu v Pyšelích za perfektní přípravu a spolupráci při turnaji. 

Na hráče se těšíme na finálovém turnaji, který proběhne v Panorama Golf Kácov v pátek, 13.09.2019.

Výsledky týmové soutěže naleznete CGL teamová soutěž

Fotogalerie

Sdílet:
###message