Soutěž o Ubytování v resortu Ypsilon

Letní soutěž o Ubytování v resortu Ypsilon pro 2 osoby na jednu noc s dvěma green fee

GR Ypsilon

Hřiště Ypsilon Golf Liberec ve výšce 420-470 m. n. m leží v krásné přírodě bez civilizačního ruchu nedaleko přehradní nádrže Fojtka.
Na pozemcích s rozlohou 102 hektarů tvoří samotné hrací plochy 37 hektarů. Členité území umožnilo anglickému architektu Keithu Prestonovi vytvoření osmnácti specifických jamek o celkové délce 6 102 metrů a s parem 72. Hřiště má klasickou skladbu, po čtyřech tříparových i pětiparových jamkách a k nim deset čtyřparových jamek.

Z tříparů lze vyzdvihnout např. „lesní“ číslo 6. Pětipary s průměrnou délkou 460 metrů vyžadují strategii především u prvních dvou ran. U čtyřparů je zastoupena škála herních možností, od kratších jamek vyžadujících přesnost (číslo 12 měří 289 m) až po ty, kde jsou potřeba dlouhé drajvy (číslo 10 má délku 406 metrů).
Již čtvrtou sezonu se nabízí netradiční pobyt v hausbótech, na vodní hladině mezi mezi jamkami 9, 10 a 11. Aktuálně je to deset obytných lodí s kapacitou 40 lůžek. Obytná plocha jednoho hausbótu je 32 m2 a k tomu ještě 6 m2 terasy. Všechny lodě jsou nekuřácké. Mezi vybavení patří: čtyři lůžka, toaleta, sprchový kout, vlastní vytápění, klimatizace, wifi a terasa s nádherným výhledem na panoramata hřiště a Jizerských hor.


K dispozici jsou dva typy plavidel: první typ s kajutou, tedy s oddělenými ložnicemi, a druhý typ také se čtyřmi lůžky, ale v jedné společné, kaskádovitě členěné místnosti. Pro hosty je zajištěn odvoz zavazadel na hausbóty při příjezdu i odjezdu. Nalodění v den příjezdu je od 16.00 do 19.00 a vylodění v den odjezdu do 10.00. Děti do šesti let
mají ubytování zdarma. Platba je možná kartou nebo v hotovosti.
https://ygolf.cz/hriste/

Soutěžit můžete až do 9. září 2019

Ukončení soutěže

piseme
piseme
Sdílet:
###message