Soutěž o Pobyt na 2 noci pro dvě osoby v ENSANA Spa Hotelu Svoboda

Soutěžte s Golf Vacations o příjemný pobyt na 2 noci pro dvě osoby s bazénem a wellness v ENSANA Spa Hotelu Svoboda v Mariánských Lázních.

01_Svoboda_hotel

 

Ensana Spa Hotel Svoboda architektonický skvost v Mariánských Lázních

V přehlídce špičkových hotelů v Mariánských Lázních má ENSANA Spa Hotel Svoboda už dlouhá léta své čestné místo. V květnu ale k sobě přivábil nejvíce pozornosti. Po důkladné rekonstrukci mnohých částí hotelu došlo k jeho znovuotevření. Tradičně vysoký komfort ubytování a léčebných procedur obohatí především nový bazénnevšedním interiérem a zcela zrekonstruovanou kuchyní.

ENSANA Spa Hotel Svoboda byl slavnostně znovuotevřen 12. května 2019. Do klidné části Mariánských Lázní v Chopinově ulici, kde se hotel nachází, tak  opět přibyli noví hosté. Ocení nejen bohatou zeleň přilehlého lesoparku a blízkost lázeňského centra se známou kolonádou a Zpívající fontánou, ale především větší dávku pohodlí, které jim rekonstrukce hotelu nově přináší.

Tříhvězdičková Svoboda je součástí lázeňského komplexu budov, k němuž náleží ještě dům Margareta a Palladio. Dohromady nabízejí přes 130 jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů kategorie Komfort a bohatou škálu lázeňské péče a wellness, jejichž možnosti od května rozšiřuje zrekonstruovaný bazén a okolní prostředí.

Nový bazén skýtá skvělé zázemí pro rehabilitační procedury a jistě bude i příjemným oživením wellness pobytů. Aby se zde návštěvníci cítili co nejlépe, došlo rovněž k proměně interiéru, který získal atraktivní a velmi zajímavý vzhled. Součástí zrekonstruovaného lázeňského centra Palladio je vedle nového bazénu také sauna, parní lázeň a whirpool společně s relaxačními lehátky.

Důležité investice do zkvalitnění a zkrášlení prostředí hotelového komplexu jsou součástí přirozeného rozvoje lázeňského zařízení. V roce 2014 bylo například v budově Palladio zrekonstruováno léčebné oddělení a vybudovány nové pokoje kategorie Komfort. Během rekonstrukce došlo také k výměně výtahu a vytvoření bezbariérového přístupu k minerálním koupelím.

Po květnovém otevření hotelu ocení návštěvníci navíc další vylepšení. Vzhledem k tomu, že má hotel svůj vlastní zdroj Josefova pramene, jednoho z nejkvalitnějších pro vysokou koncentraci CO2, došlo i k rozšíření počtu minerálních kabin a nově i k úpravě pracoviště slatinných zábalů.

Významné vylepšení zázemí hotelu Svoboda najdeme také v kuchyni. Mistři kuchaři budou nyní připravovat své bohaté menu na zcela novém zařízení a v pěkně obnoveném interiéru.

Slavnostní znovuotevření Spa Hotelu Svoboda a přináležejících budov přináší všem jeho hostům širokou paletu benefitů hotelového komplexu: vynikající umístění v klidu lesoparku, komfortní ubytování, širokou nabídku kuchyně a příjemné prostředí restaurace Carlton, vlastní zdroj léčivého Josefova pramene a především nový bazén a interiér léčebného centra. Hotel Svoboda se opět otevírá celoročnímu provozu a obnovuje tradici vánočních a silvestrovských pobytů, a to již pro tuto sezonu 2019/2020.

www.ensanahotels.com

 

 

O co soutěžíme:

Pobyt na 2 noci pro dvě osoby s využitím bazénu a wellness v ENSANA Spa Hotelu Svoboda v Mariánských Lázních 

Soutěžit můžete na www.golfvacations.cz a to do 15.11.2019

Ukončení soutěže

Golf Vacations
Golf Vacations

Děkujeme za Váš zájem, soutěž byla ukončena.

Sdílet:
###message