Zima 2020 s novým Golf Vacations

1-TITULKA

Zimní vydání Golf Vacations

20-21_Cejka
20-21_Cejka

50 odstínů Alexe Čejky

Nejviditelnější českou stopu ve světovém mužském golfu otiskl Alex ČEJKA, byť pod vlajkou Německa, kam emigroval s otcem, a ponejvíc na západoevropských a amerických turnajích. V prosinci oslavil věčný kluk padesátiny, a to byl také čas na exkluzivní ohlédnutí se pro Golf Vacations.

42-43_Evropa
42-43_Evropa

Nejlepší resorty Evropy

Úvahy, kam cestovat za golfem, nejsou jednoduché a výběr místa jakbysmet. S rodinou? S kamarády? S partnerem? Cíl by měly určovat právě osoby a obsazení. Někdo chce hrát od svítání do tmy, jiný hlavně jíst či odpočívat. Pomůže nový žebříček stovky nejlepších resortů kontinentální EVROPY, rozdělený právě podle výše zmíněných kritérií.

60-61_Lieser
60-61_Lieser

Tulák po stéblech trávy

„Hrát tak, aby si mě lidi pamatovali co nejdéle, a dostat se na European Tour.“ Jednoho cíle dosáhl Ondřej LIESER deset let poté, co jej vyhlásil. Mezitím si zodpověděl mnoho otázek, ale jednu dosud ne: Proč to trvalo tak dlouho? Přinášíme profil nejlepšího českého profesionála, který je blízko také přelomové účasti na olympijských hrách.

72-73_Svetobeznik
72-73_Svetobeznik

Augusta s Cabrerou

Vyjma Antarktidy poznal s golfem všechny kontinenty, a hlavně si Richard KALHOUS zahrál Augustu National po boku Ángela Cabrery, vítěze Masters 2009! Kromě toho je Richard nejpilnějším hráčem uplynulé sezony, kdy nastřádal přes tři tisíce stablefordových bodů z více než sta domácích kol. Jak se dostat na nejlepší hřiště světa?

76-77_Duvody
76-77_Duvody

36 důvodů, proč milovat golf

Sport, při kterém nejen děti, ale i dospělí používají několik různých klacků k tomu, aby udeřili do malého míče a dopravili ho do malého otvoru v zemi. Ano, to je v podstatě jádro zábavy, jež po staletí fascinuje a zároveň i frustruje všechny její účastníky. Najde se nespočet důvodů, proč golf milovat. Vybrali jsme jich akorát na dvě osmnáctky jamek.

88-89_Pala
88-89_Pala

Devítkový král

Potkali jsme se při fittingu holí, protože Petr PÁLA je stále zapálenějším hráčem golfu. Dříve vynikající tenisový deblista proslul jako kapitán ženského FedCupu, který s českým týmem vyhrál šestkrát. „Hraju vlastně načerno“, říká nejúspěšnější tenisový šéf ke své golfové kariéře, která nabírá na obrátkách.

Zasílání magazínu ZDARMA

Jestli stále ještě nepatříte mezi ty, kteří obdrží Golf Vacations každý čtvrt rok až do schránky a to zcela zdarma, máte právě jedinečnou příležitost napsat si o jeho zasílání. Stačí vyplnit dotazník níže a přihlásit se tak k jeho odběru.

Sdílet:
###message