CGL 2021: Úspěšný start v Berouně

První z letošní série turnajů Corporate Golf League odehrán.

IMG_6588

 Sedmý ročník Corporate Golf League & Golf Vacations se rozběhl turnajem 2 v 1 v Berouně. Přesně pět týdnů před berounským startem série Ladies European Tour se hráči a hráčky mohli těšit ze „šťavnatého“ a předchozími dešti řádně zavlaženého hřiště. V letošním roce prvně s generálním partnerem společností Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group. 

Jako velké plus se ukázala jinak stále obávaná dvanáctá jamka, těžký par 4 do kopce, kde byla k radosti všech předsunuta žlutá odpaliště na modrá, a hlavně kde po letech trápení s přírodou konečně vyrostla kvalitní tráva na greenu.

I jinak nevyzpytatelné květnové počasí přálo, s ideální teplotou „ani horko, ani zima“, s polojasnem a bez deště. Natěšení hráči vyrazili na osmnáctku a díky rychlému tempu se mohli vyhlašovat nejlepší už brzy odpoledne.

V individuálních kategoriích zvítězili Libor Pospíšil (0-12), Jiří Vrba (12,1-24), který dokonce obhájil loňské vítězství, a Petr Zátka (24,1-54). Nejlepším týmem je po prvním turnaji společnost Dprog. Průběžné výsledky najdete zde na webu. 

Děkujeme všem partnerům i účastníkům a těšíme se na shledanou 18. června v Karlových Varech.

 

TEAMS
TEAMS
Sdílet:
###message