Zahájení sezony

V Hořehledech startuje golfová sezona.

newsletter-top

Ač se golfové hřiště v Hořehledech přes zimu už několik let nezavírá, jeho plnohodnotné zprovoznění na jaře je vždy takovým malým svátkem. Recepce (prozatím umístěnou v restauraci Pod Kokšínem, než se naplno oteplí) se pro vás otevře 21.3.  (od tohoto dne již nebude možné samoodbavení) a do konce března platí zimní cena fee 300 Kč. 
Restaurace a kuchyně hotelu Pod Kokšínem zahájí svůj provoz 25. března.

Poslední týden v březnu (28.3. - 1.4.22) je v plánu kompletní rekonstrukce většiny odpališť hřiště. Protože jde o poměrně velký provozní zásah, není možné v tuto chvíli odhadnout jeho dopady na běžnou hru a tudíž se prosím vždy informujte telefonicky na recepci, zda je hra možná a za jakých podmínek. Pokud vše půjde dle plánů, hned poté rozjede sezónu naplno:

1. dětský golfový trénink (4. dubna) - co vše pro děti deláme si přečtete zde.

ŘáHolec Memorial (10. dubna) - vzpomínkový turnaj na Jirku, info zde.

Hořehledský drive (24. dubna) - první letošní major a součást Kokšínské tour.

Den Bav se golfem = Kokšíňáci


7. května zažijí Hořehledy něco, co tu ještě nikdy nebylo. Ve spolupráci s Českou golfovou federací, projektem Sportuj s námi od Tipsportu, s podporou okolních měst Spálené Poříčí, Blovice, Nezvěstice připravujeme den, kdy se hřiště promění v malou zážitkovou vesničku. Každý návštěvník si bude moci vyzkoušet všechny aspekty golfové hry (puttování, odpal, hru z písku, příhru na green), ale bude i korzovat mezi stánky s plzeňským pivem, blovickou kavárnou BYLONEBYLO, prezentací výrobků z vosku a medu od Včelařství Machovi nebo si bude moci vyzkoušet lekce jógy. To vše doplněno o soutěže, golfovou exhibici a řadu dalších aktivit. Navíc si nás přijede natočit i štáb České televize!

Mrkněte na web a registrujte se, budeme moc rádi, když přivedete své přátele, kamarády či rodinu. Každý účastník pak bude moci plynule navázat na pravidelné sobotní tréninky zdarma!

 

Sdílet:
###message