Vylaďte svou formu na letním kempu se Zerogolfem

Ještě jste nenašli vhodný prázdninový kemp? Pak tu pro vás máme tip. Zerogolf – pro opravdu rovné rány a čistý kontakt s míčkem!

Ota Mareš

Již tradiční intezivní golfový kemp na hřišti Golf Resortu KaskádaTřídenní kemp je tematicky zaměřen na konkrétní golfovou problematiku vždy s krátkou úvodní teoretickou instruktáží, následně praktickým tréninkem a aplikací získaných dovedností na hřišti včetně „course managementu“ pod dohledem trenéra Otakara Mareše.

Tréninky jsou založeny na revoluční myšlence Zerogolfu, která je sice jednoduchá, ale geniální a má zcela zásadní význam pro váš golf.A vůbec nezáleží na tom, jestli jste hráč rekreační nebo výkonnostní.  Během kempu pochopíte podstatu této unikátní tréninkové metody, po kterou se nadchla i  legenda mezi trenéry David Leadbetter. Během kempu se naučíte ze Zero setem i sami trénovat, což vám umožní prohlubovat své golfové dovednosti i po skončení kempu v domácím prostředí.  Zerogolf  je zaručená cesta pro opravdu rovné rány a čistý kontakt s míčkem.

+Zero set je možné si během kempu zakoupit nebo objednat.

Program kempu 

1.den: 
Dopoledne: putting, chipping, dlouhá hra (cca 3 hodiny)
Odpoledne: hra na vybraném hřišti, 18 jamek z toho 9 pod dohledem trenéra

2.den: 
Dopoledne: putting, chipping,  dlouhá hra (cca 3 hodiny)
Odpoledne: hra na vybraném hřišti, 18 jamek z toho 9 pod dohledem trenéra

3.den: 
Dopoledne: putting, chipping, dlouhá hra (cca 3 hodiny)
Odpoledne: hra na vybraném hřišti, 18 jamek z toho 9 pod dohledem trenéra
 

Termíny:

GOLF RESORT KASKÁDA

  • 19.-22.7.2019  11.490,-   2 volná místa
  • 15.-18.8.2019 11.490,-  9 volných míst
  • 23.-26.8.2019  11.490,-  2 volná míst

Cena obsahuje:

  • 3 x noc na DBL room se snídaní,
  • 3 x green fee,
  • služby trenéra
  • volný vstup do SPA

 Více informací naleznete na Otakar Mareš Golf Kemp

Kdo je Otakar Mareš?

Otakar Mareš, PGA Teaching Professional
Motto: „ Trénujte a hrajte jako ti nejlepší!“

Kdo jsem?

Od dětství jsem se věnoval sportu, zejména lednímu hokeji jak velela tradice naší rodiny. V roce 1994 jsme s otcem při pobytu v novodobé Mecce golfu na Floridě v USA poprvé vyzkoušeli golf, okamžitě  jsme mu propadli,  stal se doslova rodinnou vášní. Ve volném čase jsem se ale stále intenzivně věnoval golfu a v roce 2003 jsem si ve snaze o  prohloubení svých znalostí v oblasti golfu udělal kurz cvičitele. V té době jsem byl osloven Petrem Němcem, zda-li bych se nechtěl stát členem PGA a teachingPRO.  Do PGA jsem vstoupil v lednu 2004. V roce 2007 jsem úspěšně složil závěrečnou zkoušku s dosažením plné trenérské kvalifikace v Českém národním vzdělávacím golfovém centru – Five Star Golf Academy a trenérské licence B – II.tř. na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze.

Mým prvním trenérským působištěm byl driving range Brno – Žabovřesky (2004-2005), dále jsem působil v golfovém klubu Nová Amerika (2006), Jičíně (2007-2009)  a současně v Hodkovičkách (2007-2009), kde jsem oslovil Karla Skopového junionra s myšlenkou založit Tréninkové centrum mládeže což se nám podařilo zrealizovat. Mým dalším působištěm byl Rohanský ostrov (2010-2011) a od roku  2012 jsem se vrátil zpět do Hodkoviček. Za nejdůležitější moment při získávání svých praktických trenérských zkušeností považuji  téměř 7-letou spolupráci se zkušeným trenérem Jiřím Kromichalem, který mě profesně asi nejvíce ovlivnil a dal základ mému pohledu na techniku a výuku golfu.

Co je mým cílem?

Vzhledem k velkému rozvoji tréninkových metod a trendů v současném golfu, kdy nedílnou součástí je i možnost využití moderní techniky , která neodiskutovatelně urychluje výuku, jsem se v roce 2012 rozhodl jít s tímto trendem. Investoval jsem do dvou  inovativních technologií a rozhodl se je jako první v ČR nabídnout v rámci běžné výuky. Moje volba padla na špičkový kamerový systém s vizualizací v reálném čase Scout Analyzer a patovací systém Zenio. Oba systémy používají během tréninku hvězdy světového golfu jako Tiger Woods, Martin Kaymer a Justin Rose.

Jak to již v životě bývá, někdy Vás i špatná životní zkušenost posléze přivede k něčemu dobrému. Tak bych popsal moje setkání s Mgr. Julií Demekovou, fyzioterapeutkou z týmu prof. Pavla Koláře z Kliniky rehabilitace a tělovýchovného lékařství 2.LF UK a FN Motol. Během následující rehabilitace jsme se domluvili na spolupráci cílené přímo na golfisty, se kterými už  Mgr. Demeková měla zkušenosti. V USA školila i fyzioterapeuty Roryho McIlroye. Tato spolupráce se neomezila jen na kompenzační cvičení, ale vznikl tak i inovativní koncept, který vychází z dokonalé znalosti anatomie, fyziologie a biomechaniky pohybu. Je navíc vždy „šitý hráči na míru“, a jeho cílem je posunout možnosti hráče o kus dál.

 Mým cílem je nabídnout jak rekreačním, tak výkonnostním hráčům komplexní služby, které jim zaručí kvalitní hráčský  rozvoj pod dohledem špičkových odborníků, jejichž spektrum se snažím postupně  rozšiřovat. Dalším cílem  mého profesního snažení je vychovat úspěšné mladé hráče, což je jistě cíl nelehký, pokud bychom se svými ambicemi chtěli směřovat za hranice naší republiky. 

Sdílet:
###message