Vánoční Jarmark Lexus Ostrava

7. prosince 2022 přinesl sedmnáct tisíc pro Nadaci Leontinka

Vánoční jarmark

Ostravský showroom Lexus a jeho okolí ve středeční odpoledne a podvečer opanovala vánoční atmosféra. Všichni hosté se mohli zahřát výborným punčem i ochutnat třeba čerstvě pražené mandle, klobásy a další dobroty, které připravil šéfkuchař David Valíček.

Už od středečního poledne přicházeli první návštěvníci, zkoušeli testovací vozy Lexus, u stánku Nadace Leontinka kupovali dárky partnerů a příznivců značky Lexus, jejichž celý výtěžek byl věnován ve prospěch nadace. A v adventním čase se pořádně činili! Prodejem CD kapely Kabát, upomínkových předmětů Baníku Ostrava, hokejových Vítkovic a dalších dárků získala Nadace Leontinka přes 17 tisíc korun.

Velká část výtěžku bude ihned použita k nákupu brýlí pro šestiletou Terezku z Ostravy, která se narodila se dvěma vzácnými syndromy a narušeným zrakovým vnímáním. I přes všechna zdravotní omezení je to usměvavá holčička, která má velkou chuť učit se novým věcem a zkoušet vše, co dělají její vrstevníci. V poslední době dělá Terezka velké pokroky i díky speciálním terapiím a nové brýle jí velice pomohou v každodenním životě.

Když se před showroomem konečně rozzářil stromeček, začalo vystoupení dětského folklórního souboru Holúbek, jehož členové poté ukázali, že krom pohybového a hudebního talentu jsou také výtvarně nadaní a ozdobili pořádnou hromadu perníčků. „Věřím, že jsme zavedli novou tradici a v celém příštím roce, kdy se Lexus chystá na velké věci, uvítáme moc rádi další hosty, řekl na závěr večera Jakub Krečmer, vedoucí ostravského showroomu.

Adventní setkání zákazníků a příznivců vozů Lexus se vskutku vydařilo a všichni, kdo alespoň na chvíli zavítali, odcházeli příjemně naladěni a s vědomím, že svou troškou přispěli na dobrou věc.

 

Sdílet:
###message