CGL 2022: Fantastická Loreta

Třetí z turnajů korporátní golfové tour se odehrál na golfovém hřišti Loreta Pyšely.

CGL 2018 Pysely-213

CGL: Fantastická Loreta

Kdo by nerad zavítal na Pyšely? Na Loretu se velice rádi vracíme a proto není vyjímkou, že třetí z turnajů Corporate Golf League se hrál v pátek, 12. srpna, právě zde. Však právě startovka zaplněná 86 hráči toto potvrzuje. Hriště bylo pro hráče fantasticky připravené a odměnilo nás naprosto ideálním celodenním počasím. Už od samého rána měli možnost všichni hráči rozcvičit se na drivingu, nebo posilnit se vynikající snídaní. 

Nováčkem letošního ročníku je společnost ALTOA, jejíž koordinátorky představily hráčům na recepci pestrou nabídku zdravotních programů. Ostatně, o komplexní kardiologický program si hráči zasoutěžili v rámci Nearestu právě na turnaji! Společnost ALTOA Premium Heath Care vznikla v roce 2014 a zajišťuje široké spektrum zdravotní péče jak pro korporátní klienty, tak i nadstandardní zdravotní služby pro individuální klientelu nebo pracovnělékařskou péči. Tato prémiová lékařská péče je dostupná prostřednictvím smluvní sítě partnerských zdravotnických zařízení v Nemocnici Hořovice, Rehabilitační nemocnici Beroun, Onkologickém a radiologickém centru Multiscan, Diagnostickém centru v Praze a dalších.

V klubovně pak mohli všichni shlédnout limitovanou edici profesionálního žehlícího systému Laurastar SMART 1980 a novinku letošního roku, parní napařovač Laurastar IZZI. Ten totiž dokáže zajistit špičkovou desinfekci celé vaší domácnosti díky likvidaci se stoprocentní účinností a to roztočů, štěnic, šatních molů, vší a hnid. Také eliminuje 99 % bakterií, virů, plísní a potlačuje nepříjemné pachy. Navíc k tomu využívá patentovanou ultrajemnou hygienickou páru DMS, která navíc zanechává povrchy i látky suché. Práce s ním je navíc velmi jednoduchá. Stačí naplnit nádrž přístroje vodou z vodovodu, počkat přibližně tři minuty, nasadit koncovku vhodnou pro požadovaný typ povrchu nebo látky a dezinfikovat. Kompaktní IZZI váží 5,3 kg a hmotnost napařovací žehličky je 650 g. Přístroj je možné používat a přenášet samostatně, nebo využít samostatně dodávanou základnu vybavenou kolečky.

Hráčům jsme připravili příjemné podmínky pro jejich nejlepší hru. Mimo skvěle připraveného hřiště na ně čekalo 5 zpestřujících jamek. Nechyběly exkluzivní zákusky z dílny MomoCafé, které musí opravdu každý ochutnat. Pařížské rohlíčky byly nejen fantasticky vychlazené, ale chuťově nepřekonatelné. V kombinaci s výtečnou kávou se dalo jen těžko z této jamky posunout dál. MoMo Veg Café totiž nabízí zdravé dobroty bez lepku, cukru a mléka. Veganské dorty, koláče, narozeninové dorty. A objednávat je můžete zde.

Vyzdvihnout musíme ovšem také fantastický catering. Celý den se o nás, jako o vlastní, staral team restaurace Loreta, která rozhodně ví, co dělá. A dělá to sakra dobře. Vymazlený odpolední raut byl plný jídla a to fantastického. Ať už grilované steaky se zeleninou, neuvěřitelný čočkový či Ceasar salát, ale i "domácí" svíčková s karlovarským knedlíkem, pikantní wok s rýží a zakončením byli lívance s borůvkami a smetanou. Domácí limonády a vychlazená Plzeň jsou tu už samozřejmostí. Ne, odtud opravdu nikdo hladový, ani žížnivý neodešel. A my moc děkujeme! 

Na každém turnaji se hrají vložené soutěže. Nearest to pin o voucher na kompletní kardiologický program společnosti ALTOA byl jamce číslo 11. Další z Nearestů byl na jamce č.4, společně s Nadací Leontinka a ředitelkou Barbarou Huclovou. Hráči zde podpořili Nadaci nádhernou částku převyšující 23.500 kč a my jim za to velice děkujeme!  Longest drive pak patřila jamka č. 14 a to partnera GROHE. Vítězové této jamky se mohli těšit nejen na krásné poháry, ale také sprchové hlavice a termohrnky GROHE. Nechyběly také tři hole-in-one o vybavení EXX v hodnotě 100.000 Kč, žehlící systém Laurastar na jamce č. 8 a zapůjčení vozu od společnosti Ford AMB na jamce č.17, tentokrát o velice individuální, terénní vůz BRONCO. Jeho verzi se stahovací střechou jsme mohli obdivovat na jamce u občerstvení. Specialitou tohoto modelu je, že vám bude uzpůsoben na míru, podle vašich potřeb. Mimo vložených soutěžích se mohli hráči na jamkách posilnit na občerstvovacích jamkách, kde mimo jídla bylo výtečné vychlazené prosecco, exkluzivní rum, hrušková, či švestková "Baronka". 


PŘEDSTAVENÍ NADACE
Nadace Leontinka pomáhá zrakově postiženým, především dětem a mladým lidem. Posláním Nadace Leontinka je umožnit těmto lidemintegraci do společnosti, vzdělání a společenských, sportovních i volnočasových aktivit. Nadace Leontinka rozděluje finanční prostředky a nefinanční dary prostřednictvím jednotlivých projektů, zaměřených na pomoc konkrétním institucím a konkrétním dětem. Nadace Leontinka shromažďuje prostředky především prostřednictvím darů od individuálních dárců, partnerů a sponzorů či benefičních akcí.


Výherci jednotlivých kategorií:
Kategorie 0 - 12 
1 SAMEK Dušan 
2 LHOTKA Petr 
3 BARTUŠKA Roman

Kategorie 12,1 - 24 
1 VAJO Robert 
2 HAVEL Petr 
3 ŽAMBŮREK Jan

Kategorie 24,1 - 54 
1 NEKVINDA Michal
2 STRAŠÍK Radek 
3 AUSBERGER Karel

Kompletní výsledky turnaje můžete nalézt zde.

A máme pro vás také průběžné pořadí teamové soutěže po třetím turnaji.

 Průběžné výsledky TEAM Pysely

 Už teď je jasné, že to letošní vítězství bude velice těsné!

Děkujeme všem partnerům i účastníkům a těšíme se na shledanou na finále, které se hraje 16. září na Kácově. 

TEAM Pysely
TEAM Pysely

Fotogalerie turnaje

Zasílání magazínu ZDARMA

Vyplňte formulář níže a získejte magazín Golf Vacations zcela zdarma do vaší schránky!

Sdílet:
###message