Valentýnský Adventure Golf

Už nyní se můžete hlásit na speciální - Valentýnský Adventure minigolf.

sam-1620141124105813

Na středu 13. února jsme si pro vás připravili něco speciálního.

A to Valentýnský turnej v Adventure minigolfu. Odehraje se ve středu 13.02.2019 a to na našem standradním "hřišti"v Adventure Golf o2 Areně. Hraje se 18 jamek a cena startovného je 150 Kč vč. výsledků a startovného. V ceně je voda a tyčinka do hry! 

Celá hra bude probíhat ve dvojicích.

Cannon start v 16:00

Pozor počet míst je omezen! Hlásit se můžete už nyní na e-mailu: office@resortmedia.cz 

Hlavní cenu tentokrát věnoval partner turnaje, společnost SAMUI SPA.  A jsme si jistí, že takovou cenu by si přál každý.  

 

Samui Spa

sam-1620141124105813

SAMUI SPA jsou jedním z mála míst v Praze, kde si můžete nerušeně, v maximálním soukromí, jen s přáteli, dětmi nebo ve dvou společně dle libosti užít zdravých rozkoší prospívajících tělu i mysli.

Samui SPA Praha Letňany

Privátní design wellness SAMUI SPA v Praze 9 Letňanech plní sen milovníků kvalitního wellness. Špičkové vybavení, atraktivní designový interiér, diskrétní prostředí, prvotřídní služby, profesionální personál, výborná dopravní dostupnost – navíc nyní za mimořádně příznivé ceny! Každý den od 9 do 24 hodin (nebo po předchozí dohodě) jsou pro privátní relaxaci k dispozici tři oddělené místnosti s vlastním zázemím: spa s finskou saunou a jacuzzi pro max. 12 osob, spa s bio saunou a jacuzzi pro max. 8 osob a spa s jacuzzi pro max. 4 osoby.


SAMUI SPA jsou jedním z mála míst v Praze, kde si můžete nerušeně, v maximálním soukromí, jen s přáteli, dětmi nebo ve dvou společně dle libosti užít zdravých rozkoší prospívajících tělu i mysli.
 
V ceně pronájmu privátního spa jsou zahrnuty přírodní aromatické esence a bio peelingové soli k použití v sauně, aromatické esence do jacuzzi, které si každý může vybrat podle svého vkusu nebo momentální nálady. Stejně tak je možné si vybrat i hudbu či intenzitu osvětlení. Pro dokonalou pohodu a individuální pobyt nechybí bezplatné wifi připojení a v jedné z místností ani lcd obrazovka 46″ se satelitním příjmem 55 programů. Láká vás sledování sportovních přenosů či romantického filmu z vyhřáté jacuzzi se sklenkou chladivého pití v ruce? V SAMUI SPA žádný problém!

Každá z místností spa má své zázemí s kompletním vybavením, včetně hygienických potřeb, ručníků a osušek. Kromě bezedné karafy chlazené „kohoutkové vody“, kterou návštěvníci spa dostávají zdarma, je standardně v nabídce občerstvení champagne, prosecco, bílé a červené víno, pivo, 100% freshe (čtyři druhy), nealko, káva a Matcha tea. Na vyžádání je možné zajistit catering a barový servis.

Více informací naleznete na www.samuispa.cz

Sdílet:
###message