Světový den spánku

Tato limitovaná nabídka platí jen v pátek 17. 3. a v sobotu 18. 3. 2023.

Hastens

Vážení čtenáři,

dovolujeme si vás informovat o nabídce našeho partnera, společnosti Hästens, o mimořádné slevě ve výši –20 % na luxusní povlečení SCHAREL z nejkvalitnější bavlny na světě k oslavě Světového dne spánku.

Nabídka je limitovaná a platí jen v pátek 17. 3. a v sobotu 18. 3. 2023.
Kolekce povlečení Scharel se o vaši pokožku postará s patřičnou láskou. Přírodní materiály umožní volné proudění vzduchu kolem těla a tím vytváří ideální podmínky pro ten nejkvalitnější spánek.

 

SUPIMA

Supima představuje nejkvalitnější bavlnu 1 % světové produkce. Jedná se o druh Pima bavlny pěstované v USA s více než stoletou historií. Supima bavlna a obyčejná bavlna jsou ve skutečnosti dva různé a odlišné druhy bavlny. Nejběžnější druh bavlny pěstované po celém světě má obvykle délku vlákna pouze asi 2,5 cm, zatímco vlákno Supima bavlny je průměrně dlouhé 3,8 cm.

Supima bavlna je dvakrát tak silná jako běžná bavlna, která vyrábí mimořádně odolné produkty. Delší vlákno odolává lámání a trhání, což má za následek výrobky, které jsou neuvěřitelně odolné a udržují svou formu po extra dlouhou dobu. Naše povlečení má hustotu tkaní a pevnost vazby: TC 500. Supima je vzácné, prémiové přírodní vlákno. Pěstuje se na přibližně 500 rodinných farmách, z nichž mnohé přecházejí z generace na generaci.

Zastavte se podívat na naše nové povlečení a využijte akční nabídku – 20 % na povlečení SCHAREL z nejkvalitnější bavlny na světě.

Těší se na vás!

Tým Hästens Praha / Brno.

Hastens
Hastens

Kde nás najdete?

Sdílet:
###message