Nový magazín je tu!

Z obsahu Golf Vacations 49

titulka

Nový magazín je tu!

20-21_Oaks

ZKRÁTKA NEJLEPŠÍ

Očekávejte nečekané. PGA NATIONAL CZECH REPUBLICOaks Prague, vznikající jedinečné hřiště ve stejně jedinečné komunitě u Prahy, uvedlo do neoficiálního provozu svých prvních devět jamek. Osmnáctka bude dokončena příští léto. S plnou zodpovědností lze už nyní říct, že do golfového vesmíru odstartuje raketoplán nové generace.

42-43_Rozhovor

PAN KAPITÁN

Oslovení Mr. má Thomas BJÖRN (48) ve svém nicku na Instagramu. Právem. Nejúspěšnější dánský profesionál zvítězil patnáctkrát na European Tour, třikrát vyhrál Ryder Cup jako hráč a loni také jako kapitán. Letos o tom vydal knihu nazvanou Mind Game. A když byl v srpnu hrát na Czech Masters, z bručouna se při rozhovoru pro Golf Vacations stal milý a přemýšlivý chlapík. 

34-35_Tenerife

FAIRWAY AŽ DO ATLANTIKU

Chcete hrát golf v krásném počasí po celý rok? V tom případě najdete útočiště na TENERIFE. Největší ze sedmi Kanárských ostrovů v Atlantiku si užívá teplých zim a příjemných jasných dnů v létě. Představujeme všech devět hřišť tohoto pohádkového místě, včetně jednoho, které leží u ostrova na jiném ostrově…

50-51_Carly

KRÁLOVNA Z KARLŠTEJNA

Nic proti šesti předchozím vítězkám Ladies European Tour, ale teprve na posedmé tu zazářila opravdová hvězda. Triumf Carly BOOTH při Tipsport Czech Ladies Open na Karlštejně byl tím nejlepším, co se mohlo stát. Přinášíme profil skotské star, včetně rekapitulace jejích startů v oblíbeném Česku.

58-59_Costa_Navarino

ŘECKÝ ZÁZRAK PODRUHÉ

Jsou destinace, které překvapí. Jsou destinace, které nadchnou. Jsou destinace, které ohromí. A pak je tu COSTA NAVARINO. Po pěti letech od naší první návštěvy řeckého zázraku jsme se sem vydali znovu. A znovu jsme oněměli.

Bez názvu

SETKÁNÍ S KLARETOVÝM MUŽEM

Bylo to právě před deseti lety, v létě 2009. Na beskydskou Čeladnou zavítal turnaj s poněkud zvláštní názvem Moravia Silesia Open. Ale co na tom, když se do Česka vrátila PGA European Tour! Po dlouhých dvanácti letech. Byl u toho také Shane LOWRY, letošní vítěz The Open. Vzpomínku na společné hraní sepsal Robert Čásenský, šéfredaktor měsíčníku Reportér.

84-85_Circus

SLOVENSKO 24/12

A přece došli. Všech 24 slovenských hřišť a jejich 342 jamek zvládnuto za 12 dní! Herci Pavel Nečas a David Suchařípa vytvořili další rekord. I když to prý bylo těžší než jejich úspěšný výšlap po 105 českých hřištích za 80 dní před třemi lety. Máme pro vás jako jediní přímou reportáž z celé pouti značky GOLF CIRCUS.

74-75_Irsko

IRSKÝ TRUMF PRO RYDER CUP

Západ Irska, oblast County Limerick, hřiště ADARE MANOR. To je místo, kde se bude hrát Ryder Cup 2026. Volba dějiště byla tradičně oznámena sedm let předem. Irsko bude hostit týmovou soutěž po dvaceti letech a jistě se ukáže v patřičném lesku. Náš spolupracovník si zahrál hřiště na jaře. Jaké je?

112-113_Topol

AŤ VOLÍ GOLFISTÉ

Expremiér Mirek TOPOLÁNEK (63) má podle svých slov jít letos do penze, což zní jako šílenost. Lyžuje, hraje hokej, tenis i golf a nevypadá jako někdo, kdo si bude chodit pro důchod. U příležitosti blížícího se výročí 30 let od Listopadu 1989 se „Topol“ rozpovídal nejen o golfu a lidech kolem něj.

90-91_Jordansko

U ŽRALOKA V JORDÁNSKU

Putování po Blízkém východě je zajímavé ze všech stran, ale začněme druhou částí našeho výletu, a sice v Jordánsku. Nezdá se to, ovšem pouštní země má nejen exkluzivní hřiště, ale i další místa, kvůli kterým stojí za to sem vyrazit. Expedici sem i do Izraele podnikla profesionální hráčka Kateřina KRÁSOVÁ.

Zasílání magazínu ZDARMA

Nedostáváte ještě svůj výtisk? Napište si o jeho zasílání zcela zdarma!

Sdílet:
###message