Novinky z Hořehled

Sezóna odstartovala a nejednoho hráče potěší přístup Hořehled nejen k aktuální situaci ohledně koronavirusu. Máme pro vás i spoustu dalších novinek.

breze

 

Vážení čtenáři,

přinášíme Vám novinky z PilsnerGolf Resortu Hořehledy.

Je nám jasné, že v poslední týdnech a dnech máte jiné starosti než golf. A my si lámeme hlavu, jak bychom vám vyšli vstříc, jak bychom pomohli. A asi nejlépe uděláme, když tu pro vás budeme, jak jste zvyklí. Takže hřiště, restaurace a hotel jsou vám k dispozici od zítřka, pátku 13. března, a to přesně tak, jak jste zvyklí. A protože školáci aktuálně zůstávají doma, tak každý nečlen Golf Clubu Hořehledy do 18ti let včetně má u nás hru zcela zdarma, pokud dorazí s jakýmkoli dospělákem (starším sourozencem, rodičem, prarodičem, strejdou,...). Až do té doby, než ten blázinec pomine!

A teď už k veselejším věcem. Poslední pár dní bylo vskutku našlapáno prací na novinkách pro letošek, takže bez zbytečného zdržování jdeme na to:

Nové "pozadí" Hořehled


Doba běží neúprosně vpřed a složitost a neohrabanost našich excelových tabulek už nám začala komplikovat práci. Proto jsme v posledních měsících hledali moderní řešení, které nám pomůže se správou členské základny a s evidencí tréninků. Oboje se nám podařilo a tak aktuálně nasazujeme programy GOLFERIS a TCM.golf, které nám výrazně usnadní tu neviditelnou činnost u počítačů a vám přinesou řadu více či méně patrných benefitů, mimo jiné:

 • Automatické párování plateb s evidencí členů a tréninků
 • Zcela nové prostředí newsletterů s prostupností skrze spamové filtry
 • Moderní přístup k turnajům - inovované startovní listiny, automatické upozornění na blížící se turnaje (email i SMS, včetně info o přiřazeném flightu a spoluhráčích), automatický pavouk jamkovky, eklektik,...
 • Online evidence docházky na dětské tréninky a správa tréninkového deníku
 • Zefektivnění evidence členské základny i tréninků
 • Při aplikaci nových programů do praxe bude možná některé funkce vyzkoušet a proto se předem omlouváme za testovací akce a omyly z nich plynoucí. Doufáme, že zaběhnutí proběhne hladce a příští newsletter již bude v novém.
   

Kokšínská tour

Minule jsme vás seznámili s novinkou v podobě zcela nové kategorie Eklektik, kterou právě umožňuje program Golferis (ruční zadávání by bylo náročné). A protože jsme doladili spolupráci se všemi partnery, už vám můžeme tour představit celou. Už jistě víte, že naše největší turnaje (Hořehledský Drive (19.4.), Prezidentský pohár (31.5.), Hořehledská myš (14.6.), Hořehledský král a královna (2.8.) a Brdský pohár (23.8)) spojujeme také do celoroční tour. A veškeré její podrobnosti naleznete na našem webu.

Ocenění
Za tu řadu let jste už jistě zjistili, že golfové výkony bereme v Hořehledech velmi vážně. Ale není snadné chválit sám sebe. Dlouho jsme rokovali a zvažovali, ale nakonec jsme se usnesli, že i pan prezident si zaslouží mít své čestné místo na našem hřišti. Proto od letošní sezóny bude odpaliště 6. jamky zdobit jeho plaketa.
 

Jamkovka 2020

Když pošleš na 1ce tři míče za sebou vlevo do zahrad, máš chuť s tím švihnout hned, jak turnaj začal! Tak se přihlas do naší celoroční jamkovky, protože tam přijdeš jen o jednu jamku. A pokud protihráč do kytek pošle míče 4, tak ani o ni:-)! Kouzlo královny golfových soutěží ti potvrdí každý ostřílený harcovník greenů a kdo jamkovku ještě nehrál, není pořádnej golfista. Přihlas se na serveru ČGF (novinka, Golferis pak automaticky nahraje data a rozlosuje pavouka) a tady si přečti pravidla. Když ti nebude něco jasné, dej vědět, rád ti to vysvětlím!

Pelmel
Přestože na hřišti v podstatě celou zimu neležel sníh, jeho spodní část a většina greenů je stále velmi podmáčená. 100 kg golfista moc nepozná, ale bohužel pustit na ně 600 kg vážící sekačku zatím nemůžeme. Jen co to trochu oschne, vyšleme všechny stroje do boje! Ale pracujeme okolo:

 • ořezali jsme a dosypali všechny bunkery na hřišti, některé zvětšili svou plochu takřka o 1/4
 • vyvozili jsme veškeré klestí z lesní školky, takže už je takřka úplně průchozí, až na malou část:
 • instalovali jsme základny včelích úlů (uprostřed lesní školky) a objevili pohřebiště dinosaurů
 • zcela jsme rekonstruovali snídaňový a konferenční prostor hotelu (nový nábytek, nový dětský koutek, nové servírovací vybavení, kávovar, lednice, myčka,...), kde ještě ladíme poslední detaily a pak vám to s nadšením ukážeme
 • dolaďujeme nové parkoviště na návsi, které začneme používat pozvolna prozatím o nedělích na golfové turnaje, abychom otestovali případné nedokonalosti 

Děti v Hořehledech

Není tajemstvím, že v akcích pro děti vidíme smysl naší práce a i v letošním roce to chceme zase o kousek posunout

Pravidelné dětské tréninky - již mnoho let vede duo Martin Kopčák (začátečníci) a Karel Čelikovský (pokročilí + reprezentace) pravidelné dětské tréninky. Letos jejich řady rozšíří novopečený trenér Jirka Šimonek (reprezentant GCHOR, HCP 7,7) a vy se tak už můžete těšit na první trénink sezóny 6. dubna. Pokud nad golfem pro svou ratolest uvažujete, tohle je přesně den, kdy se máte k nám do Hořehled dostavit. Máme pro děti připravenu celoroční soutěž zaměřenou nejen na golfové dovednosti, ale i pravidla nebo fair play - na konci roku uděláme slavnostní vyhlášení.
Letní golfový tábor - poslední srpnový týden se v Hořehledech vždy tábořilo a nebude tomu jinak ani letos. Veškeré podrobnosti včetně přihlášky naleznete na webu.
Pinďa Cup - i letos budete moci nadrilované techniky z tréninků využít v naší minitour po plzeňských hřištích (Alfrédov, Darová, Dýšiná a Hořehledy)! Dejte si jednotlivé zastávky do kalendáře.

Kokšíňáci vol. 2

Už od podzimu se nás ptáte, zda bude pokračování loňských Kokšíňáků. A přestože jsou materiály prozatím ve výrobě a ladíme poslední detaily, tak už víme datum prvního tréninku Kokšíňáků vol. 2 - 2. května v 10:00. Pokud tedy víte o někom, kdo bude chtít letos navštěvovat naše tréninky zdarma, ať se zaregistruje zde a nic mu neunikne!

Doporučení nového člena
 
Velmi oblíbený benefit pro stávající členy - pokud přivedete nového zájemce, který si u nás pořídí řádné členství (BEST, STANDARD) na vaše doporučení, je vám odpuštěn roční členský příspěvek na následující sezónu. V případě doporučení členství FAMILY je odpuštěn poplatek na 2 roky po sobě. Toto doporučení je nutné vyplnit do přihlášky nového člena.

Za každého doporučeného člena navíc (druhého, třetího,...) získáváte finanční odměnu ve výši ročního klubového poplatku. Příklad: doporučeny 1 člen = odpuštění poplatku, doporučení 2 členové = odpuštění poplatku + vyplacení 5 900 Kč, doporučeni 3 členové = odpuštění poplatku + vyplacení 11 800 Kč,...

zdroj: PilsnerGolf Resort Hořehled

Sdílet:
###message