Nové číslo 45 vám zpříjemní podzim

Titulka
Top_10
Top_10

S USA na titulce

Podzimní číslo jsme věnovali speciálu ke 100. výročí samostatného státu, spjatého silně s USA. Ke Spojeným státům se vážou hned čtyři články: Top 10 nejlepších veřejných hřišť USA, profil Kateřiny Krásové, rozhovor s Gordanem Brixim a příběh Steva Novaka.

Gal
Gal

LPGA na mušce

Otec, počítačový expert, manažer a také fotograf. To je Jan GAL, který doprovází svou dceru Sandru, profesionální hráčku, po turnajích s fotoaparátem. S výjimečnými pohledy přes objektiv se budete setkávat pravidelně.

Rakousko
Rakousko

Rakouské tajemství

U jižních sousedů hrajeme často, ale až nyní jsme objevili krásu před Čechy dosud skrytého tajemství. Dvacet sedm jamek Golf Parku Mieminger leží u Innsbrucku.

Cirkus
Cirkus

Odysea 24/7

Asi jako lézt na dvě osmitisícovky za sebou, uběhnout šest maratonů nebo zvládnout tři triatlony v kuse. Asi… Lze se jen domnívat, jaké to opravdu bylo, odehrát SEDM osmnáctijamkových hřišť během 24 HODIN. To vědí jen aktéři šíleného a nakonec úspěšného pokusu o rekord, jehož svědky jsme se stali.

Jamajka
Jamajka

Zelená Jamajka

Nekonečná hostina plná vůní, rumu, reggae, pálivých kuřat, cukrové třtiny i průzračného moře, nádherných pláží a palem zmítajících se ve větru. A rovněž golfu. To všechno je Jamajka, největší karibský ostrov, na kterém se mluví anglicky.

Jon Rahm
Jon Rahm

Rozhovor: Jon Rahm

Jon RAHM Rodriguez. Španělovo jméno (vyslovujte chon) by mohlo být měrnou jednotkou: rychlosti úspěchu, výše temperamentu i přesnosti. Tu mu měří zasažené fairwaye a greeny a mimo ně hodinky Rolex na zápěstí. Právě tato značka nám zprostředkovala rozhovor s fenoménem poslední doby.

Sdílet:
###message