Nové bistro: Sýýýr, Mexiko, pohoda

Saycheese.Grilledplease otevřelo v Praze

pult

Loni v létě udělal Roni Radosh báječný catering pro turnaj Golf Vacations na Loretě Pyšely - a po půl roce otevřel bistro pouhé dva rohy od sídla magazínu. Je to však pouhá náhoda, že SayCheeese.GrillledPlease se usadilo zrovna ve Slavíkově ulici 16 na rozhraní Žižkova a Vinohrad.

"Objevil jsem tohle volné místo při hledání na Facebooku," vysvětloval Mexičan žijící v Praze, jak se dostal do prostoru vedle trafiky, s níž sdílí vchod. "Našli jste to dobře?", ptal se Roni starostlivě, když jsme se 4. února stali prvními návštěvníky nově otevřeného bistra. Našli! Nedalo se přehlédnout.

Malý útulný prostor září vkusným zařízením, příjemnou atmosférou a hlavně skvělou kuchyní. Na menu je čerstvá polévka (za nás z pečených rajčat), prémiová quesadilla a pak také přes tucet zapečených toustů, včetně vegetariánských. Máte rádi ostřejší chuť? Roni přidá papričky, jalapeňos, nebo chipotle.

Nechybí plechovkové pivo (Svijany), chardonnay v láhvi ani kávovar. Mistr mexické kuchyně, skvostného guacamole a dalších dobrot, v bistru od rána sám vaří a přitom konverzuje s návštěvníky. Přijďte se podívat a ochutnat, stojí to za návštěvu. Nejlépe opakovanou.

Sdílet:
###message