Nejkvalitnější turnaj Czech Pro-Am Teaching Tour

Tak výsledkově kvalitní turnaj ještě Czech Pro-Am Teching Tour ve svých osmi ročnících nezažila.

IMG_2460

Přesně ve čtvrtině prázdninového času se odehrálo letošní čtvrté klání a na Karlštejně to byly parádní výkony.

Na top 10 bylo u profesionálů potřeba zahrát nejhůře par hřiště 72 a u amatérů pak nejméně 37 bodů! A to se hrálo na náročném hřišti, které nedá nikomu nic zadarmo, o čemž se ostatně přesvědčilo všech 88 startujících.

Eaglem na pětiparové jedničce začal, birdie na dvojce pokračoval a vítězným výsledkem 68 (-4) s jediným bogey skončil Rudolf Nechanický junior. Svědčila mu hra ve dvojici s otcem Rudolfem seniorem. Finišem birdie-birdie se dostal na druhé místo se 69 ranami Jiří Němeček.

O třetí příčku se na 70 úderech dělili Vít Šimek a Marek Toman. O další ránu zpět byli dva Petrové, Štrougal a Nič – ten hrál na konci tři birdie v řadě, ale pak přišlo bogey na osmnáctce a frustrace z proputtovaného dne vyvrcholila.

Kategorii Apprentice ovládl Jan Smotlacha s rovněž pěknými 73 údery a náskokem šesti ran před konkurencí. Profesionální Nearest to Pin měla na čtrnáctce Michaela Valášková, zatímco na amatérské dvanáctce byl nejpřesnější Richard Kalhous.

Rovněž amatéři se činili: zvítězil Tomáš Bystřický jr. před Vladimírem Hudáčkem (oba 39 bodů) a Jaroslavem Barešem jr. (38). První a třetí muž v pořadí obešli hřiště v paru! Až do šestého místa se skórovalo s 38 body, včetně čtvrté Markéty Šubrtové, která z modrých odpališť zahrála úctyhodných 75 ran.

Poděkování za skvělé podmínky patří Golf Resortu Karlštejn, stejně jako všem partnerům tour v čele s No-H2O a SEAT. Příští turnaj, juniorské Pro-Am v Praze-Motole, se uskuteční v sobotu 10. srpna.

www.czechproam.cz

 

Fotogalerie

Sdílet:
###message