Nejkrásnější víkend ve Svachovce

Svachovka

Nejkrásnější víkend ve Svachovce

Když odpočinek, tak ve Svachovce..

Každý občas potřebuje vypnout od všech každodenních starostí, zapomenout na stres a odpočinout si. Já tenhle pocit měla před dvěma týdny. Měla jsem štěstí a naskytla se mi možnost jet do Svachovky.

A vůbec nevadí, že golf nehraji, areál Svachovka je totiž hned u krásného golfového hřiště. Cesta z Prahy sem trvá zhruba 2,5 hodiny. Areál se skládá z několika budov. Ta nejnovější je Čokoládovna, my jsme bydleli nad destilérkou. Výhled je opravdu působivý. 

Hned po ubytování na nás čekala hodinová pivní lázeň. Samozřejmě s neomezenou konzumací piva. Po koupeli je dobré se hned nesprchovat, aby se stihly vsáknout všechny potřebné látky a vitamíny. Není, čeho se bát, člověk po lázni není nijak špinavý ani není cítit po pivu. 

Při večeři jsme ochutnali místní dobroty a samozřejmě i svachovský alkohol, je opravdu z čeho vybírat. 

Do Krumlova je to opravdu chvilička, za 10 minut autem jste tam. Navíc Svachovka má svoje malé parkoviště přímo v centru Krumlova. Klíček je k dostání na recepci. Po celodenním chození, byla hodinová vířivka s výhledem na golfové hřiště, zaslouženou odměnou. Svachovka teď v květnu nabízí "Májový balíček", jehož součástí je tříchodová večeře. Jídlo bylo výborné. A růžovice jako welcome drink také.

Personál byl strašně milý a ochotný a snažil se vším maximálně vyjít vstříc. A i když počasí nebylo úplně přivětivé, pro mě to byl za poslední dobu jeden z nejkrásnějších víkendů. Není totiž důležité, jestli prší a ještě k tomu fouká vítr, ale to, s kým tohle celé prožijete..

Věřím, že tohle nebyla moje poslední návštěva Svachovky a pokud budete chtít někdy od všeho utéct, tak Svachovka nebude určitě špatnou volbou.

Takže, Svachovko díky! :)

Vaše Bára za Golf Vacations

Fotogalerie

Zasílání magazínu ZDARMA

Sdílet:
###message