Golf pro Zloníňany

V letošním roce se zájemci o golf z řad zlonínských občanů těší z pravidelných "setkání s golfem" na akademii ve Zloníně.

1

Golf Club Zlonín vznikl 18. 8. 2009 jako reakce na blížící se otevření golfového mini hřiště, a na zahájení plánovaného provozu netradičního golfového centra pro děti a dospělé v obci Zlonín.

Hlavním cílem klubu je zajistit kvalitní podmínky a příjemné prostředí pro golfovou činnost svých členů.
A dále nabídnout možnost tréninku a zdokonalení golfové hry - krátké hry, patování, odpalování...

2
2

Pravidelná setkání s golfem

V letošním roce organizujeme pro zájemce o golf z řad zlonínských občanů pravidelné „setkání s golfem“ na naší akademii ve Zloníně. Obec se utěšeně rozrůstá a proto bychom rádi získali nové nadšence pro naši hru, ať již z řad dospělých, tak zejména z nejmladší generace.

Web: www.golfzlonin.cz
Golf Zlonín (Praha-východ)

3
3

Každá první sobota v měsíci

První setkání proběhlo začátkem dubna a přes určité obavy ohledně účasti, zejména z důvodu velmi chladného počasí, byla účast nad očekávání dobrá. Tak, jak jsme si to přáli, dorazily většinou celé rodiny. Po krátkém seznámení s naším krásným sportem, si všichni vyzkoušeli nejen patování, ale i první odpaly a dopoledne jsme si všichni pěkně užili. Akci budeme opakovat každou první sobotu v měsíci a věříme, že s lepším počasím dorazí ještě více zájemců.

ADRESA
Zlonín 142
250 64, Praha-východ
E-mail: info@golfzlonin.cz
Teetime: +420 731 589 638

Zasílání magazínu ZDARMA

Sdílet:
###message