Letošní ročník CGL odstartován

Za bez nadsázky letního počasí odstartoval první letošní turnaj série Corporate Golf League.

CGL 2017 Beroun-9

Tak horký květnový den by čekal jen málo kdo. Ale i přes vysoké teploty, atakující 30 stupňů, nechyběl na startu nikdo z hráčů a turnaj sédmé série Corporate Golf League s 88 hráči odstartoval na minutu přesně. 

V klubovně mohli všichni shlédnout limitovanou edici profesionálního žehlícího systému Laurastar SMART 1980 a novinku, parní napařovač Laurastar IZZI. Ten zajistí špičkovou desinfekci celé vaší domácnosti. Likviduje totiž e stoprocentní účinností roztoče, štěnice, šatní moly, vši a hnidy, eliminuje 99 % bakterií, virů, plísní a potlačuje nepříjemné pachy. Navíc k tomu využívá patentovanou ultrajemnou hygienickou páru DMS, která navíc zanechává povrchy i látky suché. Poskytuje totiž vysoký tlak speciální páry o teplotě 150 °C proudící rychlostí až 104 km/h. Práce s  ním je navíc velmi jednoduchá. Stačí naplnit nádrž přístroje vodou z vodovodu, počkat přibližně tři minuty, nasadit koncovku vhodnou pro požadovaný typ povrchu nebo látky a dezinfikovat. Kompaktní IZZI váží 5,3 kg a hmotnost napařovací žehličky je 650 g. Přístroj je možné používat a přenášet samostatně, nebo využít samostatně dodávanou základnu vybavenou kolečky.

Nováčkem letošního ročníku je společnost ALTOA, jejíž koordinátorky představily hráčům v klubovně pestrou nabídku zdravotních programů.  Společnost ALTOA Premium Heath Care vznikla v roce 2014 a zajišťuje široké spektrum zdravotní péče jak pro korporátní klienty, tak i nadstandardní zdravotní služby pro individuální klientelu nebo pracovnělékařskou péči.Hlavním cílem ALTOA je zdraví pacienta a poskytování komplexní zdravotní péče na nejvyšší možné úrovni, při zachování plného soukromí klienta. Tato prémiová lékařská péče je dostupná prostřednictvím smluvní sítě partnerských zdravotnických zařízení v Nemocnici Hořovice, Rehabilitační nemocnici Beroun, Onkologickém a radiologickém centru Multiscan, Diagnostickém centru v Praze a dalších.

Hráči byli přes vysoké teploty ovšem vesele naladěni. Kromě snídaně v klubovně a svačiny do bagu se podávalo občerstvení na dvou dalších jamkách, zachlazené vody se vypilo neuvěřitelných 400 půllitrových kousků. Nechyběly fantastické zákusky z dílny MomoCafé, které nás nepřestanou fascinovat. MoMo Veg Café nabízí zdravé dobroty bez lepku, cukru a mléka. Veganské dorty, koláče, narozeninové dorty. A objednávat je můžete zde.

Na každém turnaji se hrají vložené soutěžeNearest to pin o voucher na kompletní kardiologický program společnosti ALTOA byl jamce číslo 6 a s ním zde byly přítomny zdravotní sestry z Nemocnice Hořovice, které hráčům změřily cukr v krvi a výši krevního tlaku. Longest drive pak patřila jamka č. 18 a to partnera GROHE. Nechyběly také tři hole-in-one o vybavení EXX v hodnotě 100.000 Kč, žehlící systém Laurastar na jamce č. 17 a zapůjčení vozu od společnosti Ford AMB, tentokrát o plně elektrický model Ford Mustang Mach-E

I nadále jsme rádi, že můžeme podporovat Nadaci Leontinka, byť s námi na prvním turnaji nemohla být osobně její ředitelka, Barbara Huclová. Těšíme se na ní společně ve Varech, které hrajeme 17. června. 


PŘEDSTAVENÍ NADACE
Nadace Leontinka pomáhá zrakově postiženým, především dětem a mladým lidem. Posláním Nadace Leontinka je umožnit těmto lidemintegraci do společnosti, vzdělání a společenských, sportovních i volnočasových aktivit. Nadace Leontinka rozděluje finanční prostředky a nefinanční dary prostřednictvím jednotlivých projektů, zaměřených na pomoc konkrétním institucím a konkrétním dětem. Nadace Leontinka shromažďuje prostředky především prostřednictvím darů od individuálních dárců, partnerů a sponzorů či benefičních akcí.


Výherci jednotlivých kategorií:

Kategorie 0 - 12 
1 HOUDEK Tomáš 
2 VAGNER Karel 
3 PAJONK Jaroslav

Kategorie 12,1 - 24 
1 ZRCEK Stanislav
2 ŽAMBŮREK Jan 
3 HEŘMAN Ondřej

Kategorie 24,1 - 54 
1 VONDRUŠKA Ondřej 
2 MARUŠÁK Petr 
3 OPLETAL Tomáš

 

Kompletní výsledky turnaje můžete nalézt zde.

A máme pro vás také první vlašťovku - průběžné pořadí teamové soutěže po prvním turnaji. 

 Průběžné pořadí

Děkujeme všem partnerům i účastníkům a těšíme se na shledanou 17. června ve fantastických Varech

 

Průběžné pořadí
Průběžné pořadí

Fotogalerie turnaje

Sdílet:
###message